Filmleri oyla!
Beyazperdem
  “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya” ile Macera Devam Ediyor!
  26 Eki 2018 - 04:19
  facebook Tweet

  “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya”nın yeni fragmanı huzurlarımıza sunuldu.

  Önümüzdeki yılın merakla beklenen animasyon macerası “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya”nın yeni fragmanı görücüye çıktı.

  İki filmiyle dünyada bir milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” serisinin üçüncü devam halkası seslendirme kadrosunda Jay Baruchel, “Ugly Betty” ile Altın Küre kazanan America Ferrera, iki Oscar ödüllü Cate Blanchett, “Game of Thrones”un Jon Snow’u Kit Harington, Craig FergusonChristopher Mintz-Plasse ve Oscar sahibi F. Murray Abraham gibi isimleri ağırlıyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ise ilk iki filmle Oscar’a aday gösterilen Dean DeBlois oturuyor.

  Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini kaybeder. Dişsiz artık tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır.

  “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya” 25 Ocak 2019 tarihinde sinemalarımıza konuk olacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top