Filmleri oyla!
Beyazperdem
  K-Pop Grubu BTS'in "Burn The Stage" Filminden Fragman Geldi!
  26 Eki 2018 - 10:47
  facebook Tweet

  BTS Filmi "Burn The Stage"ten fragman yayınlandı.

  BTS grubu filmi Burn The Stage'ten fragman geldi. Ünlü K-pop grubu BTS'in Wings turnesini temel alan belgesel, grubun meteorik yükselişinin tüm öyküsünü ele alıyor. Belgeselde grubun kalabalık konserlerinin yanı sıra sahne arkası görüntülerini ve engelleri yıkıp ana akım müzik sahnesini işgal ettiğinde ne olduğuna dair samimi bir bakış sunuyor.

  BTS üyeleriyle yapılan özel tur çekimleri ve röportajları da barındıran belgeselin yönetmenliğini Jun-Soo Park yapıyor. Belgesel, grubun Youtube'taki 9 bölümlük serilerinden beyaz perdeye uyarlanıyor.

  Tüm zamanların küresel anlamda en başarılı erkek grubu olan BTS, Billboard 200 albüm listesinin tepesine çıkmayı başaran ilk Koreli müzik grubu olmanın yanı sıra "Idol" parçalarının müzik videosunun 24 saat içinde 45 milyon kişi tarafından izlenmesiyle YouTube'taki en çok izlenen video klip rekorunu da elinde bulunduruyor.

  Bangtan Boys olarak da bilinen grup 7 üyeden oluşuyor. Hepsinin kendine ait geniş hayran kitlesi olan bu 7 üyeyi ise V, Jimin, RM, Suga, Jin, J-Hope ve Jungkook oluşturuyor.

  Belgeselin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor. Grubun ülkemizdeki geniş hayran kitlesi düşünülürse, filmin yerli gösterimi için bekleyen kişi sayısı bir hayli fazla!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • ARMY
   merhaba ! ben bir army olarak bu filimin zonguldak merkeze gelmesini istiyorum lütfen yalvarıyorum BTS💜💚💙💛
  • Admin
   Keşke öyle olsa. İnşallah öyle olur yhaa🙏🏻🙏🏻
  • Admin
   Lütfen ülkemizde de yayınlansın. Bunu tüm BTS sevenler istiyo. Sizde bize yardım eli uzatıp bu müthiş filmi BTS sevenlere armağan edin lütfen. Sizi seviyoruz💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️👏🏻❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
  • Ruveydabieber
   Bence Türkiye’de de vizyona girmeli burada o kadar çok hayran varken vizyona verilmemesi çok saçma olur Lütfen Ülkemizde de vizyona girebilmesini sağlayın 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
  • Ruveydabieber
   Gerçekten çok küçük olan ülkelerde bile vizyona giriyor yani Ülkemizde de vizyona girmeli. 💜Lütfen yorumlarımızı okuyup ciddiye alın ve Burn The Stage filmini sinemalara verin 🙏🏻
  • Ruveydabieber
   Ülkemizde de vizyona girmeli gerçekten de ne yapılması gerekiyorsa biz hazırız sadece tüm illerde de yayınlansın !!!
  • Esra
   Ülkemizde vizyona girmesi için ne yapacağımızı şaşırdık. Halen daha kararsız oluşlarına inanamıyorum. BTS hayran kitlesinin farkında değiller gibi!
  • Yoongi'nin kahvesi
   Haber için çok teşekkürler. Gerçekten de filmin 70 ülke ile aynı anda ülkemizde de gösterime girmesi için çok uğraştık. Hala yetkili film dağıtıcılarına ulaşmaya çalışıyoruz ama sonuç yok maalesef henüz. Bize tavsiyede bulunur musunuz, kime ulaşmaya çalışalım? Örneğin cinemaximum'un sitesinde form doldurup film önerisi yaptık ama cevap alamadık. Mail adresi vermişler iletişim için ama attığımız mailler ulaşmıyor çünkü adres çalışmıyor belli ki!Facebook sayfalarına bile yorum bıraktım ben ama ona da cevap veren olmadı. İzleyici çekemeyeceklerini düşünüyorlarsa büyük yanılgı içindeler. İsmini bile yeni öğrendiğim ülkelerde, büyük şehirleri geçtim küçük yerleşim alanlarındaki sinemalarda dahi vizyona girecek film ve biletleri şimdiden satıldı. Umuyorum sizin bu haberiniz sayesinde biz de sesimizi duyurma şansı yakalarız.Tekrar çok teşekkürler haber için, iyi çalışmalar, kolay gelsin 💜
  Yorumları göster
  Back to Top