Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Romantik Komedi "Aşk Bu Mu?" Filminin Afişi Geldi!
  31 Eki 2018 - 12:49
  facebook Tweet

  Romantik komedi ile dramı harmanlayan "Aşk Bu Mu?" filminden afiş yayınlandı.

  Dram-romantik komedi Aşk Bu Mu? filminden iç ısıtan bir afiş geldi. Geniş AileCesaretin Var mı Aşka? ve Yarım Elma dizilerinin yanı sıra Geniş Aile film serisi, Guruldayan Kalpler ve Eve Dönüş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ömer Uğur'un imzasını taşıyan filmin yapımcılığını Avşar Film üstleniyor.

  Genç bir adam olan Umut, çocukluğundan beri hırsızlık yapmaktadır. Umut, hayatının fırsatını yakalayıp köşeyi dönmenin hayalini kurar. Fakat ne hayallerine kavuşabilir ne de sürekli aradığı ailesine ulaşabilir. Genç bir kadın olan Gülüm ise hayallerine bir adım uzaklıktadır. Okulunu başarıyla bitiren Gülüm’ün hayatında hiçbir sıkıntı yoktur. Fakat bir gün genç kızın tüm hayatı kararır. Gülsüm’de karaciğer yetmezliği olduğu ortaya çıkar ve nakil gerçekleşmezse ölecektir. Tam da bu süreçte Umut ile Gülüm’ün yolları kesişir. Genç adamın yıllardır beklediği fırsat tam da ayağına gelmiştir. Ancak bu durum sandığı kadar kolay değildir. Kendisini zor durumların içerisinde bulan Umut, bedeli ağır olan bir karar vermek zorunda kalır. Peki aşk her şeyin üstesinden gelmeye yeterli midir?...

  Başrollerini Kötü Çocuk filminin masum Kayla'sı Afra Saraçoğlu ve fenomen hale gelen Çukur dizisinin Celasun'u yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın üstlendiği filmin kadrosunda Salih KalyonŞerif ErolTanju TuncerSadi Celil CengizEvrim Doğan gibi isimler yer alıyor. 

  Senaryosunu Cüneyt İnay'ın yazdığı "Aşk Bu Mu?" 13 Aralık'ta sinemalarda olacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Sıla Yamancı
   güzel bir aşk filmi daha geliyor yaşasınnn
  Yorumları göster
  Back to Top