Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Will Smith “Ajanlar İş Başında” Animasyonunda Gizli Ajan Oluyor!
  2 Kas 2018 - 03:23
  facebook Tweet

  Animasyon filmi “Ajanlar İş Başında”dan ilk fragman geldi.

  İki Oscar adaylığı bulunan sevilen aktör Will Smith’i bu kez animasyon haliyle izleyeceğimiz “Ajanlar İş Başında” filminden ilk fragman yayınlandı.

  Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Marvel'ın yeni nesil Örümcek Adam'ı olarak tanınan İngiliz aktör Tom Holland, Altın Küre adaylığı bulunan Ben Mendelsohn, “Doctor Who”nun Amy Pond'u olarak ünlenen, ardından Marvel Sinematik Evreni'nin Nebula'sı olarak kariyerini sürdüren Karen Gillan, Emmy adayı Rashida Jones, Altın Küre adayı Masi Oka ve DJ Khaled gibi isimler yer alıyor.

  Lance Sterling, uluslararası casusluluğun yüksek oktanlı dünyasının en önde gelen ismidir. Dünyanın en harika casusu olan Lance havalı, sevimli ve süper yetenekli olmanın yanı sıra dünyayı kurtarmanın günlük işlerinden biri olduğunun farkındadır, bu işte ondan iyisi de yoktur. Genç Walter ise Lance'in neredeyse tam tersidir. Zekasıyla göz kamaştıran Walter'ın sosyal becerileri ne yazık ki o kadar da gelişmiş değildir. Ancak Walter da sosyalleşmek konusundaki eksikliğini kapatmak için zekasını kullanmakta ve buluşlar yapmaktadır. Walter, Lance'in tehlikeli görevlerinde kullandığı araçları icat eden bilimsel dehadır. Fakat olaylar beklenmedik bir dönüş yaptığında, Walter ve Lance aniden yeni bir şekilde birbirlerine güvenmek zorunda kalırlar. Eğer bu birbiriyle alakası olmayan ikili bir takım olarak çalışmayı öğrenemezse, tüm dünya tehlike altında olacaktır.

  “Ajanlar İş Başında” ülkemizde 19 Nisan 2019’da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top