Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Alita: Savaş Meleği"nin Soundtrackine Junkie XL Katkısı!
  7 Kas 2018 - 08:44
  facebook Tweet

  Bilim kurgu "Alita: Savaş Meleği" filminin müziklerinde Junkie XL'dan da bir parça var.

  Alita: Savaş Meleği'nin soundtrack albümünde Junkie XL'den de parça var. “Günah Şehri”, “Dehşet Gezegeni” ve “Ustura” gibi filmlerle tanınan Robert Rodriguez'in yönetmenliğini üstlendiği film, Yukito Kishiro'nun manga serisinden beyaz perdeye uyarlanıyor. Hollandalı elektronik müzik sanatçısı Junkie XL müjdeli haberi kendi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Deadpool, Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Kara Kule ve Mad Max: Fury Road gibi büyük Hollywood yapımlarına orijinal müzikler yapan sanatçı, hazırladığı parçanın hazır olmak üzere olduğunu söyledi.

  Sayborg olan genç Alita kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde, tanımadığı bi gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo (Keean Johnson) ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde eder. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita, arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır...

  Filmin başrolünü “Labirent” serisinden tandığımız Rosa Salazar üstlenirken, kadroda güzel yıldıza 2 Oscar ödüllü Christoph Waltz, Oscar ve Altın Küre ödüllü Jennifer Connelly, “Tam Gaz”da izlediğimiz Eiza González, “Hızlı ve Öfkeli” serisinin yıldızı Michelle Rodriguez, “Watchmen”in Rorschach’ı Jackie Earle Haley, “Ay Işığı” ile Oscar kazanan Mahershala Ali, “Deadpool”un Ajax'ı Ed Skrein gibi isimler eşlik ediyor. “Alita: Savaş Meleği” 21 Aralık’ta sinemalarımıza konuk olacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top