Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Oyuncak Hikayesi 4'te Herkes Bir Yana Savruluyor!
  12 Kas 2018 - 15:30
  facebook Tweet

  Toy Story 4'dan ilk teaser yayınlandı!


  Oyuncak Hikayesi 4 / Toy Story 4'dan ilk teaser yayınlandı. Başta Woody ve Buzz karakterleri olmak üzere birçok eski karakterin yeni filmle birlikte geri döndüğünü gördüğümüz teaser'da karakterler dört bir yana savruluyor. Oyuncak Hikayesi 3'ün ardından 8 yıl geçmesine rağmen hayranları eksilmeyen ve birkaç nesil büyüten popüler animasyon serisinin dördüncü filminin ülkemizde 21 Haziran 2019'da vizyona girmesi bekleniyor.

  Yayınlanan teaser'da konusu ile ilgili hiçbir ipucu verilmeyen Oyuncak Hikayesi 4, Buzz, Jessie, Slinky Dog, Mr. and Mrs. Potato Head, Rex, Hamm ve Little Green Men'in yer alacağı biliniyor. Filmin konusu: Woody'nin dünyadaki önceğini Andy ve Bonnie'ye bakabilmektir. Ama Bonnie isteksiz de olsa Forky isimli oyuncağını odasına koymak zorunda kaldığında Woody ile eski ve yeni arkadaşları bir yol macerasına atılıp dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olabileceğini gösterirler.

  Efsanevi ve bol ödüllü animasyon üçlemesi Oyuncak Hikayesi'nin yeni filminde yönetmenliği Josh Cooley üstleniyor. Pixar elinden çıkan, 2010 son fimde çöpten kurtulmaya çalışan oyuncakların dokunaklı hikayesini seyrediyorduk. Serinin dördüncü filminde de Woody karakterini Tom Hanks ve Buzz'ı Tim Allen seslendirecekken, yeni tanışacağımız Forky karakterine ise Arrested Development'tan tanıdığımız Tony Hale seslendirecek.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top