Filmleri oyla!
Beyazperdem
  “Ölümcül Makineler”in Junkie XL İmzalı Müziklerine Kulak Verin!
  5 Ara 2018 - 01:58
  facebook Tweet

  Merakla beklenen "Ölümcül Makineler"in müziklerine Hollandalı besteci Junkie XL imza atıyor.

  Yılın merakla beklenen filmlerinden “Ölümcül Makineler” yalnızca görselliğiyle ve hikayesiyle değil, aynı zamanda müzikleriyle de iddialı geliyor. “Mad Max: Fury Road”, “Deadpool” ve “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” gibi filmlerin müziklerine imza atan Junkie XL’in “Ölümcül Makineler” için bestelediği müziklere kulak verin!

  Yüzüklerin Efendisi” ve “Hobbit” serileriyle adını sinema tarihine altın harflerle yazdıran üç Oscar ödüllü usta yönetmen Peter Jackson’ın senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda “Yüzüklerin Efendisi”, “Matrix” ve “Transformers” gibi film serilerinden tanıdığımız Hugo Weaving, Robert SheehanHera HilmarAaron JacksonRonan RafteryStephen LangJihaeMenik GooneratnePatrick MalahideColin SalmonPatrick Malahide ve Rege-Jean Page gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise ilk uzun metraj filmine imza atan Oscar ödüllü görsel efekt uzmanı Christian Rivers üstleniyor.

  Medeniyet, büyük bir olayla yıkıldıktan binlerce yıl sonra insanlık yeni bir yaşam biçimine adapte olmuştur. Devasa hareketli şehirler dünyada dolaşarak kendilerinden güçsüz kasabaları yağmalamaktadır. Londra'nın küçük şehirlerinden birinin Alt Katman’ından gelen Tom Natsworthy, tehlikeli kaçak Hester Shaw'la karşılaştıktan sonra hayatta kalabilmek için savaşmaktadır. Yollarının kesişmesi beklenmedik olan bu ikilinin kurduğu ihtimal dışı ortaklık, dünyanın kaderini değiştirecektir.

  “Ölümcül Makineler” 7 Aralık’ta sinemalarımıza konuk olacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top