Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Michael Caine’li “King of Thieves” Fragmanında Soygun Başlıyor!
  12 Ara 2018 - 01:31
  facebook Tweet

  Soygun filmi "King of Thieves"ten yeni fragman geldi.

  Hannah ve Kız Kardeşleri” ve “Tanrı’nın Eseri Şeytanın Parçası” filmleriyle iki Oscar kazanan usta oyuncu Michael Caine’in başrolünü üstlendiği suç ve drama filmi “King of Thieves”in yeni fragmanı yayınlandı.

  Filmde başrol isme “Harry Potter” serisinin Dumbledore’u Michael Gambon, iki BAFTA adaylığı bulunan Ray Winstone, Oscar sahibi Jim Broadbent, “Daredevil” dizisinin yıldızı Charlie Cox, iki kez Oscar’a aday gösterilen Tom Courtenay ve Paul Whitehouse gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Oscar ödüllü “Teldeki Adam” belgeseline ve 2014 yapımı Stephen Hawking biyografisi “Her Şeyin Teorisi”ne imza atan James Marsh üstleniyor.

  Senaryosunu Joe Penhall’un kaleme aldığı film, değerli eşyaları için kiralık kasa hizmeti sunan Hatton Garden'ın hırsızlar tarafından basılması ve toplam 60-70 civarı kasanın yağmalanarak 35 milyar euro değerindeki eşyaların çalınmasının gerçek hikayesini anlatıyor. Uzun süren bir polis araştırmasının sonunda ortaya çıkan gerçek ise; artık ileri yaşlara ulaşmış olan bir grup suçlunun yeniden bir araya geldiği ve birkaç yeni elemanı yanlarına alarak Britanya'nın en geniş kapsamlı soygununu gerçekleştirmiş olduklarıydı…

  “King of Thieves” Amerika’da 25 Ocak 2019 tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top