Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Kit Harrington'ın Kayıp "Game of Thrones" Oyuncu Seçmesi Kayıtları!
  14 Ara 2018 - 14:30
  facebook Tweet

  Kandırdık! Kit Harrington, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya'da...

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filminde Eret karakterini seslendiren olan Game of Thrones yıldızı Kit Harington, animasyon serisinin devam filmi için reklam kampanyası için yapılan çekimlere katıldı. Reklam kampanyasında, Kit Harrington'ın Game of Thrones'da canlandırdığı karakter olan Jon Snow'a ve Khaleesi'nin ejderhalarıyla olan yakınlığına gönderme yapıldı.

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filmi için yapılan reklam çalışması, "Adı belli olmayan fantastik TV dramı seçme kayıtları" ismi altında bir video ile sosyal medyada hayranların gösterimine sunuldu. Kit Harington'lı reklam çekimlerinde komedi unsuru kullanılarak, mizah amacıyla Game of Thrones'daki Jon Snow karakteri ön plana çıkarıldı. Reklam kampanyasında Jon Snow karakterinin ne kadar 'suratsız' olduğu üzerinden yapılan espriler özellikle dikkatleri çekti. Dişsiz ve Kit Harington'ın uyumsuzluğu ise gözlerden kaçmadı...

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filminin konusu ise şöyle: Hicks (Jay Baruchel), Viking halkının ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insan soyu arasındaki barışı ve uzlaşmayı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Hicks'in ejderhası ve dostu Dişsiz (Toothless) ile birlikte kazandıkları bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile artık o kadar da önemli olmayacaktır. Dişsiz neslinin tükendiğini sanıyordur. Ancak, kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfetmesi üzerine işler değişecektir. Bu dişi ejderha düşündüğünden çok daha vahşi ve uğraşması zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır.

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya'nın seslendirme kadrosunda Kit Harington'ın yanı sıra, Jay Baruchel (Hicks), Cate Blanchett (Valka), Gerard Butler (Stoick), Jonah Hill (Snotlout Jorgerson), Kristen Wiig (Ruffnot Thorston), Christopher Mintz-Plasse (Fishlegs), America Ferrera (Astrid) gibi isimler yer alıyor. 

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filminin, 25 Ocak'ta ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top