Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya" Fragmanında Macera Yeniden Başlıyor!
  18 Ara 2018 - 12:00
  facebook Tweet

  "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya"dan yeni bir fragman yayınlandı.

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya'nın yeni fragmanı görücüye çıktı. 145 milyon dolarlık bütçesine karşında, gösterime girdiği ilk hafta box office'in tepesine yerleşen ve dünya çapında toplamda 600 milyon dolarlık hasılat elde eden "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2"nin devam halkası, seyircisini bir kez daha sihirli dünyada bir maceraya davet ediyor. İki filmle Oscar’a aday gösterilen Dean DeBlois tarafından yazılıp yönetilen seri bu kez de el değiştirmiyor. 

  Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sağlama görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile kazandıkları bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini kaybeder. Dişsiz artık tükendiğini sandığı kendi soyuna mensup bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de kendi türünü korumak için önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır...

  İki filmiyle dünyada bir milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” serisinin üçüncü devam halkası seslendirme kadrosunda Jay Baruchel, “Ugly Betty” ile Altın Küre kazanan America Ferrera, iki Oscar ödüllü Cate Blanchett, “Game of Thrones”un Jon Snow’u Kit HaringtonCraig FergusonChristopher Mintz-Plasse ve Oscar sahibi F. Murray Abraham gibi isimleri ağırlıyor.

  "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya" 25 Ocak 2019'da ülkemizde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • Bayram
   kardeşimin en sevdiği seri .)
  Yorumları göster
  Back to Top