Beyazperdem
  John Krasinski "Sessiz Bir Yer 2"nin Konusunu Açıkladı!
  2 Oca 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  Sessiz korku filmi "A Quiet Place"in ikinci filminin konusu hakkında John Krasinski'den tüyolar geldi.

  Yılın en iyi filmlerinden biri olarak görülen Sessiz Bir Yer filmine bir devam filminin çekileceği resmi duyurular arasında yer alıyordu. Şimdi ise filmin hem yönetmen ve senarist koltuğunda bulunup hem de başrolünü eşi Emily Blunt ile birlikte üstlenen John Krasinski'den ikinci filmin konusu hakkında ilk detaylar geldi.

  Geçtiğimiz Nisan ayında ülkemizdeki sinemalarda izleyicisiyle buluşan Sessiz Bir Yer filminin dünya çapında yakaladığı başarı sayesinde filmin yönetmeni John Krasinski, devam filmini çekme kararı almıştı. Krasinski, Deadline ile yaptığı röportajda, henüz resmi adı belli olmayan "A Quiet Place 2"nun potansiyel konusu hakkında detaylar verdi. John Krasinski bu röportajda, "Aslında fikir çok basit. Hala senaryoyu yazma aşamasındayız ve kesinleşen bir şey yok. Ama kafamda beni çok heyecanlandıran bazı fikirler oluşmuş durumda. Çoğu devam filminde olduğu gibi hikayede yer alan kahramanlar ya da kötülere geri dönülür." sözleri ile başlayarak filmin konusu hakkında ipuçları verdi. Krasinski sözlerine şu şekilde devam etti: "İzleyicilerin sevdiği bir karakteri ele alırsınız. Onu geri getirirsiniz ve o sevilen karakterler etrafında yeni bir hikaye oluşturursunuz."

  Yönetmen ve senarist Krasinski, ikinci filmin potalsiyel senaryosunu açıklayan şu sözleri ekledi: "Biz bunların tam tersine sahibiz. Sevilen karakterlerin etrafındaki dünyaya sahibiz ve izleyicilerin duygusal bağ kurma imkanı bulunan bu dünyada yaşayan herhangi birilerinin hikayesi etrafında dönebiliriz. Geriye dönme isteğimin nedeni, filmin sonunda anlayacağınız üzere kurduğumuz zengin dünyayı keşfetmenin eğlenceli olacak olması. Artık görebileceğimiz birçok farklı nokta var. Bu dünyadaki diğer insanların neler deneyimlediklerini farklı bir açıdan görme konusu benim merakımı uyandırıyor." Ayrıca yönetmenin söylediklerine göre ikinci film sayesinde, ilk filmde aydınlanmayan konulara ışık tutulacak.

  A Quiet Place 2'nun yönetmen koltuğuna oturmayacağını ifade eden Krasinski, henüz yönetmenlik yapacak ismin de belirlenmediğini açıkladı. Filmin senarist kadrosunda bulunan Krasinski'nin yanı sıra ilk filmin senaryosunu da kaleme alan Scott Beck ve Bryan Woods senaryoya imza atacak.

  Oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı belli olmayan A Quiet Place 2'nun 2020 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Mehmet Elçin
   O zaman sessiz bir yerden upuzun bi seri çıakbilir
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  Yeni "Texas Chainsaw Massacre" İçin Harekete Geçildi!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Last Black Man in San Francisco"dan Yeni Fragman!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Margot Robbie'li "Birds Of Prey"den İlk Poster Geldi!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  17 Eylül 2019 Salı
  "Downton Abbey" Klibinde Lady Mary Yardım İstiyor
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  17 Eylül 2019 Salı
  Blumhouse Yapımı "The Invisible Man"in Çekimleri Tamamlandı!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  17 Eylül 2019 Salı
  Blumhouse Yapımı "The Invisible Man"in Çekimleri Tamamlandı!
  Bol Yıldızlı "Knives Out" Filminde Kim Kimdir?
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  16 Eylül 2019 Pazartesi
  Bol Yıldızlı "Knives Out" Filminde Kim Kimdir?
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top