Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Robert Downey Jr. "Avengers: Endgame"de Son Kez Iron Man Olacak!
2 Oca 2019 - 14:30
facebook Tweet

Robert Downey Jr.'ın Iron Man olarak Marvel ile yaptığı anlaşma sona eriyor.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde Sonsuzluk Eldiveni sayesinde Thanos'un bir parmağıyla yok ettiği süper kahramanlarımızın akibetininin belli olacağı Avengers: Endgame filminin, yıllardır Iron Man olarak izlediğimiz Robert Downey Jr.'ın Marvel Sinematik Evreni'nde yer alacağı son film olacağı duyuruldu.

Marvel Sinematik Evreni'nde bir yenilenmeye gidileceğine Tom Holland'ın başrolünde yer aldığı Spider Man, Chadwick Boseman'ın yer aldığı Black Panther ve Brie Larson'ın yıldızı olduğu Captain Marvel filmleriyle kesin gözlerle bakılıyordu. Asıl Avengers ekibinin kahramanlarına hayat veren oyunculardan Robert Downey Jr.'ın Marvel ile anlaşmasının sona erdiği de duyurulunca, kahramanlarımızın emekliye ayrılacağı ya da onları daha farklı bir sonun beklediği kesinleşmiş oldu.

Robert Downey Jr.'ın UK Twitter hayran hesabından yapılan duyuruda, oyuncunun Marvel ile anlaşmasının Avengers: Endgame ile sona erdiği söylendi. Tahmin edilebileceği üzere herkes için henüz resmi bir açıklama yapılmasa da yalnızca Robert Downey Jr.'a değil, ana Avengers ekibinin tamamına veda edebiliriz. Resmi olarak Marvel ile anlaşmalarının bittiği duyurulan isimler arasında Thor'u canlandıran Chris Hemsworth ve Captain America'yı canlandıran Chris Evans yer alıyor. Yeşil dev Hulk'ı canlandıran Mark Ruffalo, Black Widow olarak izlediğimiz güzel oyuncu Scarlett Johansson ve uzun süredir ortalıkta görünmeyen Hawkeye'ı canlandıran Jeremy Renner hakkında ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Anlaşması biten süper kahramanlarımızın hepsinin birden akibetinin kesin olarak ölüm olmayacağı tahmin edilenler arasında yer alıyor. Ayrıca ilerleyen zamanlarda Marvel'ın Evans, Hemsworth ve Downey Jr. ile yeni bir anlaşma yapabileceği de olasılık olarak ele alınıyor.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde Thanos, dünya üzerindeki insanların yarısını yok etmişti. Yok olanlar arasında Spider-Man, Vision, Dr. Strange gibi birçok süper kahramanın da bulunması üzerine devam filmi dünyada en çok beklenen filmler arasında birinci sırada konumlandı. Esas Avengers takımının son kez bir arada görüleceği düşünülen Avengers: Endgame filminin 26 Nisan 2019'da ülkemizdeki sinemalarda izleyiciyle buluşması bekleniyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Anna Dublajlı Fragman (2)
Doctor Sleep Orijinal Teaser Trailer
Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Altyazılı Fragman
3 From Hell Orijinal Fragman
Yıldızlara Doğru Altyazılı Fragman
Scary Stories to Tell in the Dark Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Christopher Nolan'ın Yeni Filmine Dev Bütçe!
HABERLER - Sanatçılar
20 Haziran 2019 Perşembe
Marvel, Keanu Reeves'i MCU'ya Katmanın Peşinde!
HABERLER - Sanatçılar
20 Haziran 2019 Perşembe
Anthony Carrigan "Bill & Ted Face The Music" Kadrosunda!
HABERLER - Sanatçılar
20 Haziran 2019 Perşembe
Boy George, Kendisini Sophie Turner'ın Canlandırmasını İstiyor
HABERLER - Sanatçılar
20 Haziran 2019 Perşembe
Jeremy Renner, "Avengers: Endgame" İle İlgili Konuştu
HABERLER - Sanatçılar
19 Haziran 2019 Çarşamba
Jeremy Renner, "Avengers: Endgame" İle İlgili Konuştu
İyi ki Doğdun Zoe Saldana!
HABERLER - Sanatçılar
19 Haziran 2019 Çarşamba
İyi ki Doğdun Zoe Saldana!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top