Beyazperdem
Rami Malek'ten Nicole Kidman Açıklaması
11 Oca 2019 - 09:00
facebook Tweet

Altın Küre Ödül Töreni'nde Kidman ile garip saniyeler yaşayan Malek, açıklama yaptı.

Geçtiğimiz Pazar gecesi 76. Altın Küre Ödül Töreni'nde ödüller sahiplerini bulmuştu. Rami Malek'in En İyi Erkek Oyuncu ve oyuncunun Freddie Mercury'ye hayat verdiği Bohemian Rhapsody filminin En İyi Film Ödülü'nü aldığı filmde ödüllerden birini Malek'in Nicole Kidman'dan alması gerekmesi üzerine törenin en garip anı yaşandı.

Altın Küre Ödül Töreni'ni takip eden hayran kitlesi tarafından fark edilen ve sosyal medyada büyük ses getiren duruma göre, Rami Malek ödülü Nicole Kidman'dan almak için sahneye çıktı. Ardından oyuncunun Kidman'a sarılmaya yeltenmesi üzerine Kidman, Malek'e sırtını dönerek onu görmezden geldi. Kidman'ın dikkatini üzerine çekemeyen Malek ise ısrarcı olmayacak şekilde film ekibinden arkadaşlarının yanına döndü. Böyle bir durumun Kidman tarafından kasıtlı mı kasıtsız mı yapıldığı tartışmaları sürerken, Malek sosyal medyada alay konusu haline geldi.

Tüm bunların ardından Jimmy Kimmel'ın programına katılan Bohemian Rhapsody'nin başrol oyuncusu Rami Malek, küçük bir açıklama yapma gereksinimi duydu. Konuyu mizahi bir dille anlatan Malek, bu olayı hayatı boyunca unutamayacağını ifade etti. Altın Küre ödüllü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "Kidman'ı uzun zamandır tanıyorum. Videoya tekrar baktığımda anladım ki, basitçe selam verip o şekilde dikkatini çekebilirdim, ama şimdi her şey çok garipleşti. Bu konunun sosyal medyada sürekli karşıma çıkacağından eminim." Ayrıca Malek "Hiç sorun yok. O akşam Keith'ten (Nicole Kidman'ın eşi) sevgi gördüm. Ayrıca o da çok büyük bir Queen hayranı." sözlerini sarf ederek, hiçbir sorun olmadığını belirtti.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Çat Kapı Aşk Fragman
Shazam! 6 Güç Dublajlı Fragman
Hellboy Orijinal Klip
Oyuncak Hikayesi 4 Orijinal Fragman (2)
Lucy in The Sky Orijinal Fragman
The Cleaning Lady Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Christopher Nolan'ın Filminde Yer Alacak İlk İsim Belli Oldu!
HABERLER - Sanatçılar
20 Mart 2019 Çarşamba
Christopher Nolan'ın Filminde Yer Alacak İlk İsim Belli Oldu!
Ümit Yesin Hayatını Kaybetti
HABERLER - Sanatçılar
19 Mart 2019 Salı
Ümit Yesin Hayatını Kaybetti
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top