Beyazperdem
  Billy Zane, Marlon Brando Olacak!
  14 Oca 2019 - 11:15
  facebook Tweet

  Marlon Brando'yu anlatacak olan filmin yapımcılığını ve başrolünü Billy Zane üstlenecek.

  Klasik kült filmler haline gelen Francis Ford Coppola yönetmenliğindeki The Godfather ve Apocalypse NowBernardo Bertolucci yönetmenliğindeki Paris'te Son Tango, Elia Kazan yönetmenliğindeki Rıhtımlar Üzerinde gibi filmleriyle yaşamımıza giren ve bir daha da asla çıkmayan 2004 yılında kaybettiğimiz efsane oyuncu Marlon Brando'ya dair yazılan anılardan yola çıkan Waltzing With Brando kitabı beyaz perdeye uyarlanıyor. Filmin yapımcılığını ve başrolünü ise Billy Zane üstleniyor.

  Marlon Brando hakkındaki anıları içeren ve Waltzing With Brando ismine sahip olacak film, Berbard Judge'ın aynı isimli kitabından uyarlanıyor. Kitap, 1969 ile 1974 yılları arasında Tahiti Adası'nda Bernard ve Brando arasında geçiyor. Bernard Judge'ın kitabı, Los Angeles'lı idealist ve kendinden sonra derece emin olan bir mimarın kendi dünyasını tersine çevirmesi konu ediniliyor. Marlon Brando, Bernard Judge isimli mimarın dünyanın ilk mükemmel derecedeki ekolojik binasını Tahiti Adası'na inşa etmesi için ikna eder. Hikaye de Brando ve Judge'ın Tahiti Adası'nda birlikte zaman geçirmeye başlamasıyla yoluna başlar. Waltzing With Brando, dönemlerde dünyanın en çok tanınan ismi olan Brando'nun, Tahiti Adası'nda hem insanların gözünden uzak olup hem de Judge ile birlikte dünyanın en az yaşanılabilir yerlerinden biri olan bu adayı odağına alan bir çalışma yürütmesini konu edinecek.

  Waltzing With Brando isimli uyarlama filmin yönetmen koltuğuna Bill Fishman'ın oturacağı ve aynı zamanda da senaryosunu kaleme alacağı film hakkındaki söylentiler arasında yer alıyor. Böylece Billy Zane ve Bill Fishman, 1993 yapımı bir western filmi olan Posse'nin ardından yeniden birlikte çalışmış olacaklar.  Filmin oyuncu kadrosunda, şimdilerde Curfew isimli dram dizisi ve gerilim komedi filmi olan Trouble Sleeping yapımları üzerinde çalışan ve daha önce de Titanik, Kızıl Maske, Ölüm Sessizliği gibi filmlerdeki rolleriyle tanıdığımız Billy Zane'in dışında kimlerin yere alacağı henüz bilinmiyor. Bernard Judge rolü için oyuncu seçmeleri ise hala devam ediyor.

  Filmin çekimlerinin 2019 yılı içerisinde başlaması planlar arasında yer alırken, ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  The Red Sea Diving Resort Altyazılı Fragman
  Hustlers Orijinal Fragman
  Suç Kraliçeleri Orijinal Fragman (2)
  Don't Let Go Orijinal Fragman
  King's Man Orijinal Fragman
  3 From Hell Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Margot Robbie Hiçbir "Star Wars" Filmini İzlememiş!
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Temmuz 2019 Cuma
  IT'in Yönetmeni Andy Muschietti, "The Howling"i Uyarlayabilir!
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Temmuz 2019 Cuma
  "The Witch" Yüzünden Robert Eggers'ı Satanist Sanıyorlarmış!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Temmuz 2019 Perşembe
  "The Witch" Yüzünden Robert Eggers'ı Satanist Sanıyorlarmış!
  Daisy Ridley, "Star Wars: The Rise of Skywalker"ın Üzerine Gidilmemesini İstiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Temmuz 2019 Perşembe
  Daisy Ridley, "Star Wars: The Rise of Skywalker"ın Üzerine Gidilmemesini İstiyor!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top