Beyazperdem
Hugh Grant'in Üzerinde Çalıştığı Her Şey Çalındı!
14 Oca 2019 - 13:15
facebook Tweet

Hugh Grant, üzerinde çalıştığı tüm senaryoların çalındığını takipçileriyle paylaştı.

Bir Golden Globe ödülü sahibi  ve dört adaylığı olan, Love Actually, Bir Erkek Hakkında, Ayı Paddington 2, Çapkın Profesör, Bridget Jones'un GünlüğüAşka İki Hafta gibi Hollywood yapımı filmlerin başarılı oyuncusu Hugh Grant, sosyal medya üzerinden bir duyuru yaptı. Yaptığı duyuruda üzerinde çalıştığı tüm projelerin çalındığını ifade etti.

Ünlü oyuncu Hugh Grant, sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştığı bir habere göre başarılı oyuncunun aracının camları kırılarak çalındı. Aracının içerisinde üzerinde çalıştığı tüm projeleri bulunuyordu. Bir senaryo üzerinde çalıştığını da belirten Hugh Grant, içerisinde haftalardır çalıştığı fikirlerinin yer aldığı notların olduğunu belirtti. Pazar akşamı çalınan araba ve belgelerin yanı sıra Grant'in çocuğuna ait medikal malzemeler de yer alıyordu. Grant sosyal medya üzerinde yaptığı duruyu ile birlikte çalan kişinin kim olduğunu bilmediği, ancak o kişiye üzerinde çalıştığı projeleri ve medikal malzemeleri "Coach Films at Ealing Studios, Ealing Green, W5" adresine bırakması çağrısında bulundu. 

Golden Globe sahibi başarılı oyuncunun çalınan senaryosu ve diğer projeleri hakkında bir bilgi yer almasa da, Grant'in gelecek projeleri arasında usta yönetmen Guy Ritchie yönetmenliğinde olan ve Matthew McConaugheyHenry GoldingCharlie HunnamCollin Farrel gibi isimlerle başrolü paylaşacağı ve bir uyuşturucu baronunun krallığını Oklahoma'da satışa çıkarmaya çalışmasını konu edinen Toff Guys filmi ile başrolünü Nicole Kidman ve Donald Sutherland ile birlikte paylaşacağı, New York'ta yaşayan bir terapistin ilk kitabını yayınladıktan sonra yaşadıklarını anlatan dram türündeki The Undoing dizisi yer alıyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Öldür Beni Sevgilim Fragman
Long Shot Orijinal Fragman
Frozen 2 Dublajlı Fragman
After Orijinal Fragman
Aladdin Dublajlı Fragman
Yesterday Altyazılı Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Ben Affleck, Neden Batman Olmayı Bıraktığını Açıkladı!
HABERLER - Sanatçılar
15 Şubat 2019 Cuma
Daniel Radcliffe, Yeni Wolverine Olma İddialarına Yanıt Verdi
HABERLER - Sanatçılar
13 Şubat 2019 Çarşamba
Daniel Radcliffe, Yeni Wolverine Olma İddialarına Yanıt Verdi
Chadwick Boseman, Spike Lee'nin "Da 5 Bloods" Filminde!
HABERLER - Sanatçılar
13 Şubat 2019 Çarşamba
Chadwick Boseman, Spike Lee'nin "Da 5 Bloods" Filminde!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top