Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Netflix Filmi “The Devil All the Time”a Bill Skarsgard ve Eliza Scanlen Dahil Oldu!
  16 Oca 2019 - 22:37
  facebook Tweet

  Bill Skarsgard ve Eliza Scanlen aynı filmde buluşmaya hazırlanıyor.

  Bol yıldızlı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Netflix yapımı drama ve gerilim filmi “The Devil All the Time” oyuncu kadrosuna iki yeni ismi kattı. Korku filmi “O”nun yıldızı Bill Skarsgard ve “Sharp Objects” dizisinden tanıdığımız genç aktris Eliza Scanlen filmin kadrosuna dahil oldu.

  Son olarak 2016 yılında “Christine” filmiyle karşımıza çıkan Antonio Campos’un yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreni’nin Kaptan Amerika’sı Chris Evans, Örümcek-Adam’ı Tom Holland, 2017 yılında “Soygun” ile dikkatleri üzerine çeken Robert Pattinson, Mia Wasikowska, Tracy Letts ve Gabriel Ebert yer alıyor. Donald Ray Pollock’un 2011 tarihli aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin önümüzdeki sene Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

  Ohio ve Bati Virginia'da geçen hikayede, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatı konu ediliyor. Filmdeki karakterlerden biri, Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell'dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş olan yaslı adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olmanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. İnancı test edilen bir din adamı olan Roy ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte'un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, okulda zorbaların hedefi olan çocuktan şiddete meyilli bir adama dönüşmüştür. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan 1960'lara kadar bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır?

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top