Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Vin Diesel'lı Bloodshot'tan İlk Görsel!
  17 Oca 2019 - 11:15
  facebook Tweet

  Süper kahraman filmi Bloodshot'tan ilk görsel paylaşıldı.

  Vin Diesel'ın başrolünde yer aldığı süper kahraman filmi Bloodshot'tan Vin Diesel'lı ilk kare yayınlandı. Aksiyon ve fantastik türlerindeki filmin ilk karesi Vin Diesel tarafından sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşıldı.

  Valiant Comics çizgi romanlarından uyarlanan Süper kahraman filmi “Bloodshot”, Vin Diesel'ın hayat verdiği Ray Garrison adında ölüp dirilen bir adamın nanoteknoloji ile ölüm makinesi haline gelmesini konu ediniyor. Kendini iyileştirebilme, şekil değiştirebilme ve hatta teknolojik aletleri kontrol edebilme gibi yeteneklere sahip olan Ray, yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle hayata adapte olmakta zorluk yaşarken, kendisi gibi üstün teknolojik yeteneklerle donatılmış bir askeri ekip olan Chainsaw üyeleri, bu süreçte ona yardımcı oluyor. Katil bir gangster hikayesi olan Bloodshot'ın konusu Valiant Comics'te şu şekilde tanıtılıyor: "Adın Angelo Mortalli. Kardeşin düşman hattında tuzağa düşürüldü ve... Hayır, bu doğru değil! Senin adın Raymond Garrison. Sen tehlikenin kendisinden emekli oldun. Ama eski bir arkadaşının ricası seni yeniden çatışmanın ortasına... Hayır. Bu da doğru değil. Sen Bloodshot'sın. Sen özgürlüğün ihtiyacı olan gri gölgesin." 

  Vin Diesel, görseli "Ray Garrison, Valiant Çizgi Roman Evreni'nin merkezinde yer alan bir karakter. Ve kişisel olarak söyleyebilirim ki, bu karakter canlandırma fırsatı bulabileceğim en karmaşık karakter olabilir. Umarım sizleri gururlandırırım." sözlerini ekleyerek takipçileriyle paylaştı.

  Bloodshot filminin başrolünde yer alan Yeni Nesil Ajan, Riddick ve Fast and Furious gibi serilerin başarılı oyuncusu Vin Diesel'ın yanı sıra, Memento, Los Angeles Sırları, TakipIron Man 3 gibi filmlerde yer alan usta oyuncu Guy Pearce; Tam Gaz, Welcome to MarwenAlita: Savaş Meleği filmlerinden tanıdığımız Latin oyuncu Eiza Gonzalez gibi isimler yer alıyor. Don Perlin, Bob Layton ve Kevin VanHook tarafından Valiant Comics için yaratılan karanlık süper kahraman Bloodshot'ın beyaz perde uyarlamasının ülkemizde 20 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. 

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Ray Garrison is a central character in the Valiant Comic Universe... And for me personally, one of the must complex characters I have been fortunate enough to play. Hope to make you proud... #BLOODSHOT

  Vin Diesel (@vindiesel)'in paylaştığı bir gönderi ()

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Vedat Sönmez
   Vin Diesel gönüllerin süper kahramanı
  Yorumları göster
  Back to Top