Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Cate Blanchett’lı “Where'd You Go, Bernadette” Beş Ay Ertelendi!
  19 Oca 2019 - 02:21
  facebook Tweet

  Richard Linklater’ın yeni filmi “Where'd You Go, Bernadette” ertelendi.

  İki Oscar ve üç Altın Küre ödüllü başarılı aktris Cate Blanchett’ın yeni filmi “Where'd You Go, Bernadette”i bekleyenlere kötü haber geldi. 22 Mart’ta vizyona girmesi beklenen film yaklaşık beş ay ertelenerek 9 Ağustos tarihine alındı.

  Genç ve Heyecanlı”, “Gün Doğmadan Önce” ve “Çocukluk” gibi filmlerle tanınan ve son olarak geçtiğimiz sene “Sıkı Dostlar” ile karşımıza çıkan beş Oscar adayı yönetmen Richard Linklater’ın yönetmenliğini üstlendiği komedi ve drama filminin oyuncu kadrosunda Emma NelsonBilly CrudupKristen WiigJames UrbaniakJudy GreerTroian BellisarioZoe Chao ve Laurence Fishburne gibi isimler yer alıyor. Maria Semple’ın aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryosuna ise yönetmen Linklater, Holly Gent ve Vince Palmo imza atıyor.

  Başarılı bir mimar olan Bernadette Fox kızının en yakın arkadaşıdır. Ailece Antarktika’ya bir gezi planlamışlardır fakat gezinin hemen öncesinde Bernadette gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bernadette’nin 15 yaşındaki kızı Bee annesini bulmaya kararlıdır. E-posta mesajlarını, resmi belgelerini, gizli yazışmalarını karıştırıp ipucu bulmaya çalışan Bee, bu süreçte annesinin sıkıntılı geçmişini keşfeder.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  • Cate Blanchett’lı “Where'd You Go, Bernadette”ten İlk Fragman ve Poster Geldi!
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top