Beyazperdem
  Leslie Jones'dan Yeni Ghostbusters Filmine İğneleme!
  21 Oca 2019 - 10:30
  facebook Tweet

  Leslie Jones'un yeni Ghostbusters filmi için söyleyecekleri var!

  Geçtiğimiz hafta içerisinde yeni bir Ghostbusters filminin çekimlerine hazırlanıldığı açıklanmıştı. Filmin 1980'lerde çekilen Ghostbusters filmlerinin devamı niteliğinde olacağı ve yönetmeninin ise, orijinal filmlerin yönetmeni olan Ivan Reitman'ın oğlu Jason Reitman olacağı belirtilmişti. Şimdi ise 2016 yapımı Ghostbusters filminin oyuncusu Leslie Jones'dan yeni filmle ilgili tepki geldi!

  Orijinal Ghostbusters filmleri iki filmden ibaret olup ve bu filmlerden ilki 1984, ikinci filmi ise 1989 yılında izleyicileriyle buluşmuştu. Geçtiğimiz hafta Jason Reitman yönetmenliğinde bir film çekileceği ve bu filmin 2016 yapımı Ghostbusters filmini yok sayacağı açıklanmıştı. Tamamı kadınlardan oluşan bir Hayalet Avcıları ekibinin bulunduğu filmde  Melissa McCarthyKristen WiigKate McKinnon ve Leslie Jones başrolde yer alıyordu. Filmin başrol oyuncuları arasında yer alan Jones, 2016 yapımı filmlerinin yok sayılmasıyla ilgili sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

  Ghostbusters filminde Patty Tolan rolünü üstlenen 51 yaşındaki başarılı oyuncu Leslie Jones Twitter üzerinden Jason Reitman'a laf atarak tepki gösterdi. Jones'un tepkisinin nedeni ise filmleri hiç var olmamış gibi hikayesi esgeçilerek yeni bir devam filminin ortaya çıkarılacak olmasıydı. Bir önceki gün paylaştığı tweet'te Jonas "Yok sayılmamız çok aşağılayıcı. Bu ancak Trump'ın yapabileceği bir şey: 'Ghostbusters'ı yeniden yapacağız ve erkeklerle çok daha iyi olacak. Bu kadınlar Ghostbusters olmamalı...' Bu çok rahatsız edici." diyerek sarf ettiği sözlerle kendinden ödün vermeyeceğini açıkladı.

  Sony, Jason Reitman yönetmenliğindeki yeni Ghostbusters filmini 2020'nin yaz aylarına vizyona sokmayı düşündüğünü açıklamıştı. Ayrıca yeni filmin çocuk kahramanlar üzerinden ilerleyeceği söylentileri bilinenler arasında yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosu ise henüz belli değil.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  The Red Sea Diving Resort Altyazılı Fragman
  Hustlers Orijinal Fragman
  Suç Kraliçeleri Orijinal Fragman (2)
  Don't Let Go Orijinal Fragman
  King's Man Orijinal Fragman
  3 From Hell Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  "The Witch" Yüzünden Robert Eggers'ı Satanist Sanıyorlarmış!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Temmuz 2019 Perşembe
  Kevin Spacey'nin Taciz Davası Düştü!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Temmuz 2019 Perşembe
  Margot Robbie ve Brad Pitt'ten, Titanic Sorgulaması!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Temmuz 2019 Çarşamba
  Margot Robbie ve Brad Pitt'ten, Titanic Sorgulaması!
  Harry Styles "The Little Mermaid'in Prensi mi Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Temmuz 2019 Çarşamba
  Harry Styles "The Little Mermaid'in Prensi mi Olacak?
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top