Beyazperdem
Leslie Jones'dan Yeni Ghostbusters Filmine İğneleme!
21 Oca 2019 - 10:30
facebook Tweet

Leslie Jones'un yeni Ghostbusters filmi için söyleyecekleri var!

Geçtiğimiz hafta içerisinde yeni bir Ghostbusters filminin çekimlerine hazırlanıldığı açıklanmıştı. Filmin 1980'lerde çekilen Ghostbusters filmlerinin devamı niteliğinde olacağı ve yönetmeninin ise, orijinal filmlerin yönetmeni olan Ivan Reitman'ın oğlu Jason Reitman olacağı belirtilmişti. Şimdi ise 2016 yapımı Ghostbusters filminin oyuncusu Leslie Jones'dan yeni filmle ilgili tepki geldi!

Orijinal Ghostbusters filmleri iki filmden ibaret olup ve bu filmlerden ilki 1984, ikinci filmi ise 1989 yılında izleyicileriyle buluşmuştu. Geçtiğimiz hafta Jason Reitman yönetmenliğinde bir film çekileceği ve bu filmin 2016 yapımı Ghostbusters filmini yok sayacağı açıklanmıştı. Tamamı kadınlardan oluşan bir Hayalet Avcıları ekibinin bulunduğu filmde  Melissa McCarthyKristen WiigKate McKinnon ve Leslie Jones başrolde yer alıyordu. Filmin başrol oyuncuları arasında yer alan Jones, 2016 yapımı filmlerinin yok sayılmasıyla ilgili sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Ghostbusters filminde Patty Tolan rolünü üstlenen 51 yaşındaki başarılı oyuncu Leslie Jones Twitter üzerinden Jason Reitman'a laf atarak tepki gösterdi. Jones'un tepkisinin nedeni ise filmleri hiç var olmamış gibi hikayesi esgeçilerek yeni bir devam filminin ortaya çıkarılacak olmasıydı. Bir önceki gün paylaştığı tweet'te Jonas "Yok sayılmamız çok aşağılayıcı. Bu ancak Trump'ın yapabileceği bir şey: 'Ghostbusters'ı yeniden yapacağız ve erkeklerle çok daha iyi olacak. Bu kadınlar Ghostbusters olmamalı...' Bu çok rahatsız edici." diyerek sarf ettiği sözlerle kendinden ödün vermeyeceğini açıkladı.

Sony, Jason Reitman yönetmenliğindeki yeni Ghostbusters filmini 2020'nin yaz aylarına vizyona sokmayı düşündüğünü açıklamıştı. Ayrıca yeni filmin çocuk kahramanlar üzerinden ilerleyeceği söylentileri bilinenler arasında yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosu ise henüz belli değil.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Öldür Beni Sevgilim Fragman
Long Shot Orijinal Fragman
Frozen 2 Dublajlı Fragman
After Orijinal Fragman
Aladdin Dublajlı Fragman
Yesterday Altyazılı Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Oscar Adayı Richard E. Grant, Düşüncelerini Açıkladı
HABERLER - Sanatçılar
19 Şubat 2019 Salı
Tom Cruise, "Top Gun: Maverick" Setinde Olay mı Yarattı?
HABERLER - Sanatçılar
19 Şubat 2019 Salı
En İyi Filmleriyle Benicio Del Toro
HABERLER - Sanatçılar
19 Şubat 2019 Salı
Eski "Dune" Yıldızı Kyle MacLachlan Yeni Uyarlama Hakkında Konuştu!
HABERLER - Sanatçılar
18 Şubat 2019 Pazartesi
Eski "Dune" Yıldızı Kyle MacLachlan Yeni Uyarlama Hakkında Konuştu!
Ben Affleck, Neden Batman Olmayı Bıraktığını Açıkladı!
HABERLER - Sanatçılar
15 Şubat 2019 Cuma
Ben Affleck, Neden Batman Olmayı Bıraktığını Açıkladı!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top