Beyazperdem
Michelle Rodriguez, Liam Neeson'ı Savunduğu İçin Özür Diledi!
11 Şub 2019 - 14:30
facebook Tweet

Michelle Rodriguez, Liam Neeson'ı savunmaktan vazgeçti...

Liam Neeson, geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı ırkçı itiraflar nedeniyle tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Siyahilere karşı yıllar önce takındığı tavır nedeniyle bir kesimin tarafından eleştirilirken, bir kesin tarafından samimi bulunan İrlandalı oyuncu Liam Neeson'ı savunan isimlerden biri de Michelle Rodriguez'di. Ancak Rodriguez bu savunmasını geri çekme kararı aldı.

Liam Neeson başrolünde yer aldığı, ABD'de vizyona giren ve ilk haftasında ülkede en çok izlenen üçüncü film olan Cold Pursuit filmi için Independent'a röportaj verdi. Bu röportajı sırasında Cold Pursuit filminde canlandırdığı intikamcı karakteri daha kolay anlatabilmek için kendi tecrübelerinden bir örnek verdi. Ancak bu örneği vermek hayatını hatası olarak kabul gördü. Neredeyse kariyerini bitirebilecek olan bu sözler, yıllar önce yakın bir arkadaşının siyahi bir birey tarafından cinsel istismara uğramasının ardından Liam Neeson'ın sokak sokak gezip saldırabilmek için herhangi bir siyahi bireyi aramasını içeriyordu. Tüm dünyayı şoke eden açıklamanın ardından Cold Pursuit'in galası iptal edildi ve Neeson eleştirilmeye başlandı. Ancak onu savunan isimler de bulunuyordu. Bu isimlerden biri ise Widows filminde Neeson ile birlikte rol alan Michelle Rodriguez oldu. Rodriguez'in Neeson'ı savunma şekli ise, işleri daha da garip bir hale soktu. Rodriguez, Vanity Fair ile yaptığı konuşmada Neeson'ın ırkçı biri olamayacağını, çünkü Widows filminde siyahi bir oyuncu olan Viola Davis'i öptüğünü ifade etmişti. Neeson, Steve McQueen'in 2018 yapımı filminde Viola Davis'in eşini canlandırıyordu. Aldığı tepkilerin ardından başarılı oyuncu Michelle Rodriguez ikinci bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Michelle Rodriguez (@mrodofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Rodriguez, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında Neeson'ı savunma şekli nedeniyle herkesten özür diledi: "Arkadaşlarım, meslektaşlarım, hayranlarım ve kamuoyuna: Seçtiğim sözler ve yanlış örneğim için herkesten içtenlikle özür diliyorum. Gergin bir konu hakkında, arkadaşımı yanlış bir şekilde savundum. Ancak şimdi bunun duyarsız bir ifade olduğunu anlıyorum. Kötü bir kıyaslamayla yapma niyetinde değildim. Bu olaydan öğrendiklerim oldu ve bunun üzerine gideceğim." Liam Neeson'ın ırkçı kabul edilen sözlerinin ardından çıkan tartışma hız kesmeden devam ediyor...

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
X-Men: Dark Phoenix Orijinal Fragman (2)
Child's Play Orijinal Fragman (2)
We Have Always Lived in the Castle Orijinal Fragman
Avengers: Endgame Orijinal Teaser (5)
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Altyazılı Fragman
Star Wars: The Rise of Skywalker Dublajlı Fragman (2)
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Palu Ailesi, Emin Alper'in Filmine Konu Oluyor!
HABERLER - Sanatçılar
22 Nisan 2019 Pazartesi
En İyi Filmleriyle James McAvoy
HABERLER - Sanatçılar
21 Nisan 2019 Pazar
Kevin Feige, Marvel'ın Disney+ Dizileri Hakkında Konuştu
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Yakın Plan: Jennifer Garner
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Jennifer Lawrence'ın Yeni Filmi Belli Oldu!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Jennifer Lawrence'ın Yeni Filmi Belli Oldu!
Sam Raimi, Yeni Bir Korku Filmi Projesini Üstleniyor!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Sam Raimi, Yeni Bir Korku Filmi Projesini Üstleniyor!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top