Beyazperdem
  Michelle Rodriguez, Liam Neeson'ı Savunduğu İçin Özür Diledi!
  11 Şub 2019 - 14:30
  facebook Tweet

  Michelle Rodriguez, Liam Neeson'ı savunmaktan vazgeçti...

  Liam Neeson, geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı ırkçı itiraflar nedeniyle tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Siyahilere karşı yıllar önce takındığı tavır nedeniyle bir kesimin tarafından eleştirilirken, bir kesin tarafından samimi bulunan İrlandalı oyuncu Liam Neeson'ı savunan isimlerden biri de Michelle Rodriguez'di. Ancak Rodriguez bu savunmasını geri çekme kararı aldı.

  Liam Neeson başrolünde yer aldığı, ABD'de vizyona giren ve ilk haftasında ülkede en çok izlenen üçüncü film olan Cold Pursuit filmi için Independent'a röportaj verdi. Bu röportajı sırasında Cold Pursuit filminde canlandırdığı intikamcı karakteri daha kolay anlatabilmek için kendi tecrübelerinden bir örnek verdi. Ancak bu örneği vermek hayatını hatası olarak kabul gördü. Neredeyse kariyerini bitirebilecek olan bu sözler, yıllar önce yakın bir arkadaşının siyahi bir birey tarafından cinsel istismara uğramasının ardından Liam Neeson'ın sokak sokak gezip saldırabilmek için herhangi bir siyahi bireyi aramasını içeriyordu. Tüm dünyayı şoke eden açıklamanın ardından Cold Pursuit'in galası iptal edildi ve Neeson eleştirilmeye başlandı. Ancak onu savunan isimler de bulunuyordu. Bu isimlerden biri ise Widows filminde Neeson ile birlikte rol alan Michelle Rodriguez oldu. Rodriguez'in Neeson'ı savunma şekli ise, işleri daha da garip bir hale soktu. Rodriguez, Vanity Fair ile yaptığı konuşmada Neeson'ın ırkçı biri olamayacağını, çünkü Widows filminde siyahi bir oyuncu olan Viola Davis'i öptüğünü ifade etmişti. Neeson, Steve McQueen'in 2018 yapımı filminde Viola Davis'in eşini canlandırıyordu. Aldığı tepkilerin ardından başarılı oyuncu Michelle Rodriguez ikinci bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Michelle Rodriguez (@mrodofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Rodriguez, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında Neeson'ı savunma şekli nedeniyle herkesten özür diledi: "Arkadaşlarım, meslektaşlarım, hayranlarım ve kamuoyuna: Seçtiğim sözler ve yanlış örneğim için herkesten içtenlikle özür diliyorum. Gergin bir konu hakkında, arkadaşımı yanlış bir şekilde savundum. Ancak şimdi bunun duyarsız bir ifade olduğunu anlıyorum. Kötü bir kıyaslamayla yapma niyetinde değildim. Bu olaydan öğrendiklerim oldu ve bunun üzerine gideceğim." Liam Neeson'ın ırkçı kabul edilen sözlerinin ardından çıkan tartışma hız kesmeden devam ediyor...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Neredeyse Hep Aynı Rolleri Oynayan Oyuncular!
  HABERLER - Sanatçılar
  21 Eylül 2019 Cumartesi
  Joker Yıldızı Joaquin Phoenix'in Yeni Projesi Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Craft" Oyuncuları Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  Salma Hayek, Kit Harrington'a Hayran!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top