Beyazperdem
Chadwick Boseman, Spike Lee'nin "Da 5 Bloods" Filminde!
13 Şub 2019 - 11:30
facebook Tweet

Black Panther yıldızı Boseman'ın yeni filmi belli oldu.

Spike Lee'nin, Netflix için bir film projesi üzerinde çalıştığını duyuruldu. 6 Oscar adaylığı bulunan BlackKklansman filmiyle gündemdeki yerini koruyan ünlü yönetmen Lee'nin yeni filminin başrolünde yer alacak olan isim ise resmi olarak açıklandı.

Ülkemizde "Karanlıkla Karşı Karşıya" adıyla sinemalarda gösterime sunulan BlackKklansman filmi sayesinde En İyi Yönetmen kategorisi de dahil olmak üzere, 6 dalda Oscar adaylığı bulunan, ayrıca Do The Right Thing, Oldboy, Malcolm XShe's Gotta Have It gibi yapımlardan tanıdığımız Spike Lee'nin yeni film projesi açıklandı. "Da 5 Bloods" adını alacak olan filmin başrolündeki isim de belli oldu. En İyi Film kategorisinde adaylık almasıyla ilk kez bu kategoride aday olan süper kahraman filmi ünvanının sahibi Black Panther'in yıldız oyuncusu Chadwick Boseman, Spike Lee'nin yeni filminin başrolünde yer alacak. Film, Vietnam gazilerini konu edinecek.

Chadwick Boseman başrollü "Da 5 Bloods" filminin konusu ise şöyle: Vietnam gazileri, birlikte bir yolculuğa çıkar ve savaşta kaybettikleri masumiyetlerini yeniden elde etmek için çabalarlar. Netflix'te yayınlanmak üzere anlaşma sağlanan filmin oyuncu kadrosunda gelecek projeleri arasında Avengers: Endgame ve 17 Bridges'ın yer aldığı Boseman'ın dışında kimlere yer verileceği henüz bilinenler arasında yer almıyor. Ancak Delroy Lindo ve Jean Reno ile oyuncu kadrosunda yer almaları için görüşmelerin sürdürüldüğü biliniyor. Filmin senaryosunu Danny Billson ve Paul DeMeo'nun orijinal senaryoları üzerinde çalışarak Matthew Billingsly yeniden yazıyor. Ayrıca filmin yapımcılığını Guantanamo Diary belgeselinden tanıdığımız Beatriz Levin, Uçuş 93, Lara Croft: Tom Raider, Watchmen gibi yapımlardan tanıdığımız Lloyd LevinAçlık Oyunları serisinin yapımcısı Jon Kilik ve yönetmen Spike Lee üstleniyor.

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz bilinmediği gibi, proje geliştirilme aşamasında bulunuyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Çat Kapı Aşk Fragman
Shazam! 6 Güç Dublajlı Fragman
Hellboy Orijinal Klip
Oyuncak Hikayesi 4 Orijinal Fragman (2)
Lucy in The Sky Orijinal Fragman
The Cleaning Lady Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Christopher Nolan'ın Filminde Yer Alacak İlk İsim Belli Oldu!
HABERLER - Sanatçılar
20 Mart 2019 Çarşamba
Christopher Nolan'ın Filminde Yer Alacak İlk İsim Belli Oldu!
Ümit Yesin Hayatını Kaybetti
HABERLER - Sanatçılar
19 Mart 2019 Salı
Ümit Yesin Hayatını Kaybetti
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top