Beyazperdem
  "Your Name"in Yönetmeni Marc Webb Oldu!
  18 Şub 2019 - 11:30
  facebook Tweet

  Japon animesinin uyarlama filmini yönetecek isim belli oldu.

  J.J. Abrams ve Paramount altında geliştirilecek olan Japon anime uyarlaması Your Name'in, yönetmenini bulduğu resmi olarak duyuruldu. Aşkın (500) Günü ve Gifted filmleriyle sevilen yönetmen Marc Webb, filmi yönetmek üzere anlaşma sağlanan isim oldu.

  İlginç hikayesiyle Amerikan yapımcıların ilgisini üstüne çeken Japon anime filmi Your Name, uyarlanmak üzere geliştirme aşamasında bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda filmin senaryosunu kaleme alacak olan ismin ArrivalBird BoxIşıklar Sönünce gibi filmlerin senaryosuna imza atan usta isim Eric Heisserer'in olacağı açıklanmıştı. Heisserer ile yapılan röportajda başarılı isim, Your Name'in Japon yapımcılarının filmin Amerikan versiyonunun çekilmesi için J.J. Abrams'den talepte bulunduklarını belirtmişti. Şimdi ise filmin yönetmen koltuğuna oturacak olan isim açıklandı. Aşkın 500 Günü, Gifted, Crazy Ex-GirlfriendThe Amazing Spider-Man gibi filmlere imzasını atan Marc Webb, Your Name uyarlamasında yönetmen olarak yer alacak.

  Japon animesi olan Your Name filmi, farkı yerlerde yaşamalarına rağlmen birbirlerine bağlı bir hale gelen iki yabancının hikayesini anlatıyor. Hayatından pek memnun olmayan Mitsuha, etrafı dağlarla çevrili bir bölgede yaşar. Vali olarak çalışan babası seçim kampanyaları ile uğraşmaktadır. Evde kendisi, kardeşi ve büyükannesi dışında kimse yoktur. Kırsal kesimdeki yaşamından fazlasıyla sıkılan Mitsuha, Tokyo'da yaşamanın hayalini kurar. Mitsuha ile aynı yaşlarda olan Taki ise, Tokyo'da yaşayan bir gençtir. Taki'nin günleri çalışarak ve arkadaşları ile vakit geçirerek geçer. Ancak bir gün, rüyasında kendini dağların sardığı bir kentte yaşayan bir kız olarak görecektir. Mitsuha ise tam tersi, kendini Tokyo'da yaşayan bir erkek olarak. Birbirine yabancı bu iki genç, garip bir şekilde kendilerini, birbirlerine bağlanırken bulacaktır. Amerikan versiyonu için ise daha farklı bir senaryo üzerinde çalışıyor. Amerikan yerlisi bir kadın ile Chicagolu bir gencin vücut değiştirme hikayesini anlatacak olan uyarlama filmin senaryosunun diğer ayrıntıları henüz açıklananlar arasında yer almıyor.

  Filmin yapımcılığını Bad Robots prodüksiyon şirketi adı altında J.J. Abrams ile orijinal filmin Japon prodüksiyon şirketi olan Toho üstlenecek. Filmin yapım aşamasına ne zaman geçileceği henüz bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  "Cruella"nın Kadrosuna Emily Beecham da Katıldı
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  22 Eylül 2019 Pazar
  Casey Affleck İmzalı "Light Of My Life"tan Poster Geldi
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  21 Eylül 2019 Cumartesi
  Yeni "Texas Chainsaw Massacre" İçin Harekete Geçildi!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Last Black Man in San Francisco"dan Yeni Fragman!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Margot Robbie'li "Birds Of Prey"den İlk Poster Geldi!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  17 Eylül 2019 Salı
  Margot Robbie'li "Birds Of Prey"den İlk Poster Geldi!
  "Downton Abbey" Klibinde Lady Mary Yardım İstiyor
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  17 Eylül 2019 Salı
  "Downton Abbey" Klibinde Lady Mary Yardım İstiyor
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top