Beyazperdem
"Your Name"in Yönetmeni Marc Webb Oldu!
18 Şub 2019 - 11:30
facebook Tweet

Japon animesinin uyarlama filmini yönetecek isim belli oldu.

J.J. Abrams ve Paramount altında geliştirilecek olan Japon anime uyarlaması Your Name'in, yönetmenini bulduğu resmi olarak duyuruldu. Aşkın (500) Günü ve Gifted filmleriyle sevilen yönetmen Marc Webb, filmi yönetmek üzere anlaşma sağlanan isim oldu.

İlginç hikayesiyle Amerikan yapımcıların ilgisini üstüne çeken Japon anime filmi Your Name, uyarlanmak üzere geliştirme aşamasında bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda filmin senaryosunu kaleme alacak olan ismin ArrivalBird BoxIşıklar Sönünce gibi filmlerin senaryosuna imza atan usta isim Eric Heisserer'in olacağı açıklanmıştı. Heisserer ile yapılan röportajda başarılı isim, Your Name'in Japon yapımcılarının filmin Amerikan versiyonunun çekilmesi için J.J. Abrams'den talepte bulunduklarını belirtmişti. Şimdi ise filmin yönetmen koltuğuna oturacak olan isim açıklandı. Aşkın 500 Günü, Gifted, Crazy Ex-GirlfriendThe Amazing Spider-Man gibi filmlere imzasını atan Marc Webb, Your Name uyarlamasında yönetmen olarak yer alacak.

Japon animesi olan Your Name filmi, farkı yerlerde yaşamalarına rağlmen birbirlerine bağlı bir hale gelen iki yabancının hikayesini anlatıyor. Hayatından pek memnun olmayan Mitsuha, etrafı dağlarla çevrili bir bölgede yaşar. Vali olarak çalışan babası seçim kampanyaları ile uğraşmaktadır. Evde kendisi, kardeşi ve büyükannesi dışında kimse yoktur. Kırsal kesimdeki yaşamından fazlasıyla sıkılan Mitsuha, Tokyo'da yaşamanın hayalini kurar. Mitsuha ile aynı yaşlarda olan Taki ise, Tokyo'da yaşayan bir gençtir. Taki'nin günleri çalışarak ve arkadaşları ile vakit geçirerek geçer. Ancak bir gün, rüyasında kendini dağların sardığı bir kentte yaşayan bir kız olarak görecektir. Mitsuha ise tam tersi, kendini Tokyo'da yaşayan bir erkek olarak. Birbirine yabancı bu iki genç, garip bir şekilde kendilerini, birbirlerine bağlanırken bulacaktır. Amerikan versiyonu için ise daha farklı bir senaryo üzerinde çalışıyor. Amerikan yerlisi bir kadın ile Chicagolu bir gencin vücut değiştirme hikayesini anlatacak olan uyarlama filmin senaryosunun diğer ayrıntıları henüz açıklananlar arasında yer almıyor.

Filmin yapımcılığını Bad Robots prodüksiyon şirketi adı altında J.J. Abrams ile orijinal filmin Japon prodüksiyon şirketi olan Toho üstlenecek. Filmin yapım aşamasına ne zaman geçileceği henüz bilinmiyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
X-Men: Dark Phoenix Orijinal Fragman (2)
Star Wars: The Rise of Skywalker Dublajlı Fragman (2)
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal Klip
Addams Ailesi Dublajlı Fragman
Eve Dönüş Altyazılı Fragman
Anna Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Yapım Aşamasında
“Addams Ailesi”nin Müziklerini Danna Kardeşler Besteleyecek!
HABERLER - Yapım Aşamasında
20 Nisan 2019 Cumartesi
Stephen King İmzalı "Rest Stop" Beyaz Perdeye Uyarlanıyor
HABERLER - Yapım Aşamasında
19 Nisan 2019 Cuma
Clint Eastwood "The Ballad of Richard Jewell" Filmini Geliştiriyor
HABERLER - Yapım Aşamasında
19 Nisan 2019 Cuma
“Black Panther”ın Yıldızı Letitia Wright “Death on the Nile” Kadrosunda!
HABERLER - Yapım Aşamasında
18 Nisan 2019 Perşembe
“Black Panther”ın Yıldızı Letitia Wright “Death on the Nile” Kadrosunda!
Devam Halkası “The Hitman's Wife's Bodyguard”ın Çekimleri Tamamlandı!
HABERLER - Yapım Aşamasında
18 Nisan 2019 Perşembe
Devam Halkası “The Hitman's Wife's Bodyguard”ın Çekimleri Tamamlandı!
Film Haberleri Yapım Aşamasında
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top