Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Your Name"in Yönetmeni Marc Webb Oldu!
  18 Şub 2019 - 11:30
  facebook Tweet

  Japon animesinin uyarlama filmini yönetecek isim belli oldu.

  J.J. Abrams ve Paramount altında geliştirilecek olan Japon anime uyarlaması Your Name'in, yönetmenini bulduğu resmi olarak duyuruldu. Aşkın (500) Günü ve Gifted filmleriyle sevilen yönetmen Marc Webb, filmi yönetmek üzere anlaşma sağlanan isim oldu.

  İlginç hikayesiyle Amerikan yapımcıların ilgisini üstüne çeken Japon anime filmi Your Name, uyarlanmak üzere geliştirme aşamasında bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda filmin senaryosunu kaleme alacak olan ismin ArrivalBird BoxIşıklar Sönünce gibi filmlerin senaryosuna imza atan usta isim Eric Heisserer'in olacağı açıklanmıştı. Heisserer ile yapılan röportajda başarılı isim, Your Name'in Japon yapımcılarının filmin Amerikan versiyonunun çekilmesi için J.J. Abrams'den talepte bulunduklarını belirtmişti. Şimdi ise filmin yönetmen koltuğuna oturacak olan isim açıklandı. Aşkın 500 Günü, Gifted, Crazy Ex-GirlfriendThe Amazing Spider-Man gibi filmlere imzasını atan Marc Webb, Your Name uyarlamasında yönetmen olarak yer alacak.

  Japon animesi olan Your Name filmi, farkı yerlerde yaşamalarına rağlmen birbirlerine bağlı bir hale gelen iki yabancının hikayesini anlatıyor. Hayatından pek memnun olmayan Mitsuha, etrafı dağlarla çevrili bir bölgede yaşar. Vali olarak çalışan babası seçim kampanyaları ile uğraşmaktadır. Evde kendisi, kardeşi ve büyükannesi dışında kimse yoktur. Kırsal kesimdeki yaşamından fazlasıyla sıkılan Mitsuha, Tokyo'da yaşamanın hayalini kurar. Mitsuha ile aynı yaşlarda olan Taki ise, Tokyo'da yaşayan bir gençtir. Taki'nin günleri çalışarak ve arkadaşları ile vakit geçirerek geçer. Ancak bir gün, rüyasında kendini dağların sardığı bir kentte yaşayan bir kız olarak görecektir. Mitsuha ise tam tersi, kendini Tokyo'da yaşayan bir erkek olarak. Birbirine yabancı bu iki genç, garip bir şekilde kendilerini, birbirlerine bağlanırken bulacaktır. Amerikan versiyonu için ise daha farklı bir senaryo üzerinde çalışıyor. Amerikan yerlisi bir kadın ile Chicagolu bir gencin vücut değiştirme hikayesini anlatacak olan uyarlama filmin senaryosunun diğer ayrıntıları henüz açıklananlar arasında yer almıyor.

  Filmin yapımcılığını Bad Robots prodüksiyon şirketi adı altında J.J. Abrams ile orijinal filmin Japon prodüksiyon şirketi olan Toho üstlenecek. Filmin yapım aşamasına ne zaman geçileceği henüz bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  Anne Hathaway, "French Children Don't Throw Food" Uyarlamasında Rol Alacak
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  30 Mart 2020 Pazartesi
  Ryan Reynolds, Netflix'in ‘Dragon’s Lair’ Uyarlamasında Başrolde!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  28 Mart 2020 Cumartesi
  Ryan Gosling, Astronot Filmi 'Project Hail Mary'de Yer Alacak
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  28 Mart 2020 Cumartesi
  Alejandro G. Iñárritu, Bradford Young'la Birlikte Yeni Bir Film Çekiyor Olabilir!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  25 Mart 2020 Çarşamba
  Alejandro G. Iñárritu, Bradford Young'la Birlikte Yeni Bir Film Çekiyor Olabilir!
  ‘Ready or Not’ Ekibinden Yeni "Scream" Filmi Geliyor!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  12 Mart 2020 Perşembe
  ‘Ready or Not’ Ekibinden Yeni "Scream" Filmi Geliyor!
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top