Beyazperdem
  Armie Hammer: "Kimse Beni Batman Rolü İçin Aramadı"
  20 Şub 2019 - 08:45
  facebook Tweet

  Armie Hammer, hakkında çıkan dedikodulara yanıt verdi.

  Geçtiğimiz günlerde Ben Affleck'in Batman rolünü artık üstlenmeyecek olmasını açıklamasının ardından gözler yeni Batman adaylarına çevrilmişti. Ben Affleck, projeyi daha fazla ilerletemeyeceği için Matt Reeves'e devrettiğini konuk olduğu Jimmy Kimmel'ın programında anlatmıştı. Gittikçe daha çok merak edilen yeni Batman için ise tahminler yürütülüyordu. Bu tahminlerden biri ise Armie Hammer oldu.

  Armie Hammer'ın yıllardır Batman rolüyle ilgilendiği, ancak bir türlü anlaşma sağlanmadığı bilinenler arasında yer alıyordu. Geçtiğimiz gün ise Luca Guadagnino yönetmenliğindeki Call Me By Your Name'in yıldızı Armie Hammer'ın Matt Reeves ile anlaşma masasında bulunduğu, hatta anlaşmanın son aşamasında olduğu iddiaları yayılmaya başlamıştı. Ancak bunun yalan haber oldu Umberto Gonzalez isimli bir muhabirin film stüdyosunu arayıp görüşmesiyle ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Armie Hammer konu hakkında konuşma kararı aldı. Hammer "Kimse bana bu rolle ilgilenip ilgilenmediğimi sormadı. Projeyi bitirip bitirmediklerini bile bilmiyorum, senaryo üzerinde hala çalışıyor olabilirler. Bence prodüksiyona yakın bile değiller. Ama size kesinlikle söyleyebilirim ki kimse benim bu rol için müsait olup olmadığını sormadı." sözleriyle Batman rolü ile alakası olmadığını ifade etti.

  Hala yeni Batman'in kim olacağı ile ilgili herhangi bir ipucu vermeyen Matt Reeves, dedektiflik temalı noir bir Batman filmi üzerinde çalıştığını açıklamıştı. "Rogue's Nation" filmi benzeri bir atmoster yaratmak isteyen Reeves, yeni Batman'in gelen öneriler üzerine belki bir Asyalı ya da Siyahi olmasına da açık olduğunu belirtmişti. Duyguların ön planda olduğu bir gerilim filmi olarak tasarlanacak olan The Batman filmi, kahramanın dönüşümünü gözler önüne serecek. Batman hayranlarının Matt Reeves'e önerdiği isimler arasında Robert Pattinson, Daniel Kaluuya, Steven Yeun, Oscar IsaacAdam Driver gibi isimler yer alıyor.

  The Batman filminin konusu da dahil olmak üzere neredeyse hiçbir detayı bilinmiyor. Yalnızca Matt Reeves'in yaratmak istediği Batman karakterinin çizgi romanlardaki karakterine yakın bir imaj çizileceği bilinenler arasında yer alıyor. Ayrıca filmin 25 Haziran 2021 tarihinde izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bombshell Orijinal Fragman
  The Report Orijinal Fragman
  Motherless Brooklyn Orijinal Fragman
  Dolemite Is My Name Altyazılı Fragman
  Underwater Orijinal Fragman
  Antlers Orijinal Teaser
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  2019'un En Çok Kazanan Erkek Oyuncuları!
  HABERLER - Sanatçılar
  23 Ağustos 2019 Cuma
  2019'un En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları!
  HABERLER - Sanatçılar
  23 Ağustos 2019 Cuma
  Tom Holland Ve Robert Downey Jr. Yeniden Buluştu!
  HABERLER - Sanatçılar
  23 Ağustos 2019 Cuma
  Hiç Oscar Adaylığı Almadığına Şaşıracağınız Aktrisler!
  HABERLER - Sanatçılar
  22 Ağustos 2019 Perşembe
  Hiç Oscar Adaylığı Almadığına Şaşıracağınız Aktrisler!
  Brie Larson, Thor'un Çekici İle Yine Hava Attı!
  HABERLER - Sanatçılar
  22 Ağustos 2019 Perşembe
  Brie Larson, Thor'un Çekici İle Yine Hava Attı!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top