Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Disney Prenseslerinin Spin-off Filmi mi Çekilecek?
  5 Mar 2019 - 15:30
  facebook Tweet

  Oyunbozan Ralph'in yönetmen ve senaristi, bir prenses filmi çekmek istiyor!

  Oyunbozan Ralph ve Ralph ve İnternet filmlerinin yönetmen koltuğuna oturan ve aynı zamanda Zootropolis, FuturamaThe Simpsons gibi yapımlarla karşımıza çıkan Rich Moore ile filmlerin senaryosuna imza atan Çılgın Bir Haftasonu, A Merry Friggin Christmas, Grimsby Kardeşler gibi yapımların senaryosunu kaleme almasıyla tanıdığımız Phil Johnston'ın aklında yeni bir projesi olduğu duyuruldu. Bu film projesi ise Ralph animasyon filmlerinde yer alan tüm Disney prenseslerine özel bir spin-off filminin çekilmesinin olduğu açıklandı.

  Ralph ve Vanellope'nin maceralarının anlatıldığı Oyunbozan Ralph ve Ralph ve İnternet filmlerinin ardından filmin yönetmen ve senaristlerinden gelen yeni bir fikir ortaya atıldı. The A.V. Club'a konuşan yönetmen Rich Moore ve senarist Phil Johnston, röportajda onlara yöneltilen ilgili sorulara yanıt verdiler. Röportaj sırasında Moore ve Johnston, filmi tanıtmak için gittikleri her ülkede ve şehirde onlara prenseslerle ilgili bir film çekmeyi düşünüp düşünmediklerini sorduklarını dile getirdi. Rich Moore ise bu fikrin ortaya çıkmasının kayda değer olabileceğini, çünkü herkesin ilgisini çoktan çeken bir konu olduğunu ifade etti. Moore ve Johnston böyle bir projenin henüz ciddileşmediğini, ancak prenseslerle ilgili bir spin-off filmini çekmeye açık olduklarını belirttiler.

  Son olarak geçtiğimiz yıl içerisinde Pamuk Prenses, Külkedisi, Elsa, Ariel, Merida, Jasmine gibi prensesleriyle karşımıza çıkan Ralph ve İnternet filminin konusu ise şöyleydi:  Ralph bir kez daha kurtarma görevine soyunuyor. Oyun alanının Turbo’nun intikamından kurtarılmasından altı yıl sonra Sugar Rush oyunu yeni bir tehlike altındadır. Oyun bozulmuş ve yeniden çalışması için bir parçaya ihtiyaç vardır. Eski düşman-yeni arkadaşlar olan Ralph ve Vanellope oyunu kurtarmak için Litwak'in Oyun Salonu’na internet aracılığıyla girmek zorunda kalır. İkili, internette yollarını bulmak için internet sakinlerine güvenmektedir. Bu sakinlerin arasında popüler "BuzzTube" sitesinin baş algoritması, kalbi ve ruhu olan Yesss adlı web sitesi girişimcisi de vardır. Ralph ve Vanellope gerekli olan parçayı bulup oyunu kurtarmayı başarabilecek midir? 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top