Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Elisabeth Moss’lu “Her Smell”den Yeni Poster Geldi!
  8 Mar 2019 - 02:41
  facebook Tweet

  Müzik draması "Her Smell" yeni posterine kavuştu.

  Top of the Lake” ve “The Handmaid's Tale” dizileriyle iki Altın Küre kazanan başarılı yıldız Elisabeth Moss’un başrolünü üstlendiği müzik draması “Her Smell”in yeni posteri sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

  Filmde başrol isme Cara Delevingne, Dan Stevens, Agyness Deyn, Gayle Rankin, Ashley Benson, Dylan Gelula, Amber Heard, Eric Stoltz ve Virginia Madsen gibi oyuncular eşlik ediyor. Prömiyerini geçen sene Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise “Çember”, “Listen Up Philip” ve “Queen of Earth” gibi filmlerle tanınan Alex Ross Perry üstleniyor.

  “Her Smell”, hayatındaki sorunlarla baş etmeye çalışan bir punk şarkıcısının hikayesini konu ediyor. Becky Something, 90’lı yıllara damgasını vuran Something She isimli tamamı kadınlardan oluşan punk rock grubunun süperstarıdır. Ancak onun eski şaşalı günleri artık geri kalmıştır. Genç kadının hayatı, anne olmasıyla birlikte tamamen değişmiştir. Bir yandan anne olmanın verdiği sorumlulukla ilgilenen Becky, bir yandan da heveslerini git gide kaybeden grup üyeleri, çıkması gereken albümlerinin yarattığı gerginlik ve yeni neslin müzik anlayışının değişmiş olması ile birlikte gelen sorunlarla boğuşur. Kendisini büyük bir çıkmazın içinde bulan Becky, başındaki sorunlarla uğraşırken gün geçtikçe yalnızlaşmaya başlar. Her türlü soruna karşı ayık kalmaya çalışan genç kadının aklında olan tek şey ise grubu eski güzel günlerine geri döndürmenin yolunu bulmaktır. Becky, grup arkadaşları ile beraber yeniden başarıya ulaşmak için inzivaya çekilip, kendisini yeniden süperstarlığa ulaştırmasını sağlayacak olan ilhamın gelmesini beklemeye karar verir.

  Merakla beklenen “Her Smell” Amerika’da 12 Nisan tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top