Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Netflix Filmi "Button Man" Yönetmenini Buldu
  15 Mar 2019 - 11:30
  facebook Tweet

  Button Man uyarlamasının yönetmeni belli oldu.

  Button Man grafik romanı bir süredir geliştirme aşamasında bulunuyordu. Yönetmen arayışlarında olan filmin yönetmenliğini üstlenmesi için ise Brian Helgeland uygun görüldü. Helgeland ile anlaşma sağlanması üzerine film projesinin hayata geçirilme süreci hızlandırılmaya başlandı.

  John Wagner ve Arthur Ranson'ın yaratıcısı olduğu Button Man grafik romanları beyaz perdeye uyarlanıyor. Yönetmen koltuğu için ise Man on Fire, 42, Los Angeles Sırları, A Knight's Tale, Payback, The Postman, Conspiracy Theory, Legend gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen Brian Helgeland ile anlaşmaya varıldı. Başarılı yönetmenin Button Man filminin yanı sıra gelecek projeleri arasında Zendaya ve Jake Gyllenhaal başrollü Finest Kind ve Mel Gibson'ın yönetmen koltuğuna oturacağı uyarlama film The Wild Bunch bulunuyor.

  Matt Cook'un senaryosunu kaleme alacağı Button Man: The Killing Game filminin uyarlanacağı grafik romanların konusu ise şöyle: Orduda görev almış olan Harry Exton, döneminin ilk gerçek kahramanı olarak nitelendirilen bir adamdır. Exton, zenginler arasında düzenlenen bir yarışmanın başına geçer. Bu yarışmada gladyatör dövüşlerinin günümüze uyarlanmış hallerini düzenlenmekte ve bu da dünya üzerinde yaşayan çürümüş ahlaki anlayışlara sahip elitler üzerinde kullanılmaktadırlar. "Button Man" olarak seçilen kişiler birbirleriyle çarpıştırılmakta ve bu sayede yarışmayı düzenleyenlerin eğlenmesi sağlanmaktadır. Bu sırada da dövüştürülen kişiler gizli kameralarla izlenerek üzerlerinde iddialara girilmektedir. Kazanmanın tek yolu vardır. Bu yol da birinin diğerinin elindeki işaretçiyi almasıdır. Tüm amaç ise onların dünyasını yıkmaktır. Ancak Harry Exton'ın bu dövüş aleyhinde mücadele verdiği ve başını bu yolla derde soktuğu biliniyor.

  Gerilim türünde olacak olan filmin Netflix üzerinden izleyicileriyle buluşması bekleniyor. Filmin başrolünde Harry Exton'ı canlandırması için kimin yer alacağı henüz bilinmiyor. Button Man: The Killing Game filminin yapımcılığını ise The Batman filminin yönetmen koltuğunda bulunan Matt Reeves ile Black Mass, End To Watch, The Passage gibi yapımlardan tanıdığımız Adam Kassan üstleniyor. Ayrıca onlara Roger Kass, John Schoenfelder ve Russell Ackerman gibi isimler eşlik ediyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  Anne Hathaway, "French Children Don't Throw Food" Uyarlamasında Rol Alacak
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  30 Mart 2020 Pazartesi
  Ryan Reynolds, Netflix'in ‘Dragon’s Lair’ Uyarlamasında Başrolde!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  28 Mart 2020 Cumartesi
  Ryan Gosling, Astronot Filmi 'Project Hail Mary'de Yer Alacak
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  28 Mart 2020 Cumartesi
  Alejandro G. Iñárritu, Bradford Young'la Birlikte Yeni Bir Film Çekiyor Olabilir!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  25 Mart 2020 Çarşamba
  Alejandro G. Iñárritu, Bradford Young'la Birlikte Yeni Bir Film Çekiyor Olabilir!
  ‘Ready or Not’ Ekibinden Yeni "Scream" Filmi Geliyor!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  12 Mart 2020 Perşembe
  ‘Ready or Not’ Ekibinden Yeni "Scream" Filmi Geliyor!
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top