Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Florence Pugh, Resmi Olarak "Black Widow"da!
  19 Mar 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  Black Widow'a katılan ilk oyuncu belli oldu.

  Marvel'ın sevilen kahramanı Black Widow'un hikayesine odaklanacak olan solo filmin kadrosuna bir isim eklendi. Geçtiğimiz haftalarda Black Widow filminde yer alabilecek kadın oyuncuların listesi yayınlanmıştı. O listede yer alan Florence Pugh, filme katılan ilk isim oldu.

  Henüz tam olarak konusu açıklanmayan ve senaryosunun yeniden yazılma aşamasında olduğu bilinen gecikmeli Black Widow filminin oyuncu kadrosuna bir isim eklendi. Son olarak Fighting With My Family'de karşımıza çıkan ve gelecek projeleri arasında Ari Aster'in merakla beklenen pagan korku filmi Midsommar ve yıldız oyuncu kadrosuyla göz dolduran Little Women'ın bulunduğu yıldızı parlayan genç oyuncu Florence Pugh, Black Widow filminde rol alacak. Hangi rolde izleyeceğimiz henüz açıklanmasa da ikinci başrol olarak duyurulan başarılı oyuncu Florence Pugh'ın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan oyuncu listesinde yer aldığı biliniyor. Black Widow'da rol alması istenen diğer oyuncular arasında Harry Potter serisi ve Beauty and The Beast'in parlayan oyuncusu Emma WatsonRatched'den ve Beautiful Creatures'dan tanıdığımız Alice Englert, Hostages ve Neighborhood'dan tanıdığımız Dar Zuzovsky yer alıyordu.

  Marvel Sinematik Evreni'nde ilk kez 2010 yılında vizyona giren Iron Man 2 ile görünen ve Scarlett Johansson tarafından canlandırılan Black Widow, Yenilmezler ekibinin süper güçleri olmayan az sayıdaki üyesinden biri olsa da, ekibin vazgeçilmez bir parçası olarak öne çıkıyordu. Geçmişinde yaşadığı travmalara dair çok az veriye sahip olduğumuz Black Widow'un solo filminde karakterin, çok gizli Sovyet beyin yıkama ve eğitim programı Red Room'da geçen travmatik geçmişinin masaya yatırılacağı düşünülüyor. Stüdyonun 2019 yılı içerisinde neredeyse tamamen dolu olan programı nedeniyle Black Widow için bir program oluşturulmakta zorlanıldığı biliniyor. Geçtiğimiz ay içerisinde filmin senaryosunun beğenilmemesi üzerine baştan yazıldığı duyurulmuştu. Marvel'ın ikinci solo kadın kahraman filmi Scarlett Johansson başrollü Black Widow'un henüz resmi olarak açıklanmasa da 2020 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor. Cate Shortland tarafından yönetilecek olan filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Denis Villeneuve, Dune'un Sandwormları Hakkında Konuştu
  HABERLER - Sanatçılar
  22 Mayıs 2020 Cuma
  Jeffrey Wright, "The Batman" ve Jim Gordon Hakkında konuştu!
  HABERLER - Sanatçılar
  22 Mayıs 2020 Cuma
  Jeffrey Wright, "The Batman" ve Jim Gordon Hakkında konuştu!
  Issa Lopez, Blumhouse İçin Doğaüstü Bir Filmi Yönetecek
  HABERLER - Sanatçılar
  21 Mayıs 2020 Perşembe
  Issa Lopez, Blumhouse İçin Doğaüstü Bir Filmi Yönetecek
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top