Beyazperdem
  Elizabeth Debicki, Christopher Nolan'ın Yeni Filminde Başrol!
  21 Mar 2019 - 08:00
  facebook Tweet

  Nolan'ın merakla beklenen filminin başrolü Elizabeth Debicki oldu.

  Christopher Nolan'ın henüz adı açıklanmayan yeni projesine geçtiğimiz gün içerisinde iki yeni isim eklenmişti. Aynı gün içerisinde, merakla beklenen filmin başrol oyuncusunun da kim olacağı açıklandı. Nolan'ın film projesinde başrol olacak isim Elizabeth Debicki oldu.

  Christopher Nolan'ın Dunkirk'ün ardından gerçekleştireceği ilk film projesi için geçtiğimiz gün içerisinde oyuncu kadrosuna iki isim eklenmişti. Bu isimler ise  Spike Lee'ye Oscar ödülü kazandıran Karanlıkla Karşı Karşıya filminin başrolünde yer alan, ilk kez Malcolm X'te karşımıza çıkan ve Love Beats Rhymes, Monsters and Men, The Old Man & The Gun gibi filmlerden ve Ballers dizisinden tanıdığımız John David Washington ile Soygun, The Lost City of Z, Yıldız Haritası, High Life, The KingThe Lighthouse gibi önemli projelerde karşımıza çıkan Robert Pattinson olmuştu. Şimdi ise filmin başrolünde yer alacak olan bir başka isim belirlendi. Nolan'ın projesine eklenen yeni isim, Guardians of The Galaxy 2, Widows, Everest, Muhteşem Gatsby, Cloverfield ParadoksuThe Night Manager gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı oyuncu Elizabeth Debicki oldu.

  Variety'nin haberine göre Nolan'ın yeni film projesi tıpkı çoğu filminde olduğu gibi 'büyük, yenilikçi ve blockbuster' niteliklerinde olacak. Filmi bünyesinde barındıracak olan Warner Bros ise bu projenin büyük bütçeli ve olay yaratıcı nitelikte olması açısından 'event film' olduğunu söylüyor. Yapımcılığını ise Christopher Nolan'ın yanı sıra eşi Emma Thomas üstlenecek. Prodüksiyonuna 2019'un sonlarında başlanacak olan filmin 2020 yılının Temmuz ayında izleyicileriyle buluşması bekleniyor. Nolan için her zaman kapılarını açık bırakan Warner Bros, bu filmi de bünyesinde vizyona sokmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Ancak filmin konusunun ne olacağı bir sır gibi saklanmaya devam ediliyor. Filme IMAX gösterimleri yapılabilecek kadar blockbuster bir film olacağı da dedikodular arasında yer alıyor. Oscar adaylıkları bulunan usta yönetmen Christopher Nolan'ın son filmi Dunkirk, En İyi Kurgu, En İyi Ses Kurgusu ve En İyi Ses Miksajı kategorilerinde Oscar ödülüne layık görülmüştü. Ayrıca film, dünya çapında 526 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Ayrıca Inception filmi, dört kategoride Oscar'ın sahibi olmuş ve dünya çapında 828 milyon dolar gişeye ulaşmıştı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Neredeyse Hep Aynı Rolleri Oynayan Oyuncular!
  HABERLER - Sanatçılar
  21 Eylül 2019 Cumartesi
  Joker Yıldızı Joaquin Phoenix'in Yeni Projesi Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Craft" Oyuncuları Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  Salma Hayek, Kit Harrington'a Hayran!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top