Beyazperdem
Elizabeth Debicki, Christopher Nolan'ın Yeni Filminde Başrol!
21 Mar 2019 - 08:00
facebook Tweet

Nolan'ın merakla beklenen filminin başrolü Elizabeth Debicki oldu.

Christopher Nolan'ın henüz adı açıklanmayan yeni projesine geçtiğimiz gün içerisinde iki yeni isim eklenmişti. Aynı gün içerisinde, merakla beklenen filmin başrol oyuncusunun da kim olacağı açıklandı. Nolan'ın film projesinde başrol olacak isim Elizabeth Debicki oldu.

Christopher Nolan'ın Dunkirk'ün ardından gerçekleştireceği ilk film projesi için geçtiğimiz gün içerisinde oyuncu kadrosuna iki isim eklenmişti. Bu isimler ise  Spike Lee'ye Oscar ödülü kazandıran Karanlıkla Karşı Karşıya filminin başrolünde yer alan, ilk kez Malcolm X'te karşımıza çıkan ve Love Beats Rhymes, Monsters and Men, The Old Man & The Gun gibi filmlerden ve Ballers dizisinden tanıdığımız John David Washington ile Soygun, The Lost City of Z, Yıldız Haritası, High Life, The KingThe Lighthouse gibi önemli projelerde karşımıza çıkan Robert Pattinson olmuştu. Şimdi ise filmin başrolünde yer alacak olan bir başka isim belirlendi. Nolan'ın projesine eklenen yeni isim, Guardians of The Galaxy 2, Widows, Everest, Muhteşem Gatsby, Cloverfield ParadoksuThe Night Manager gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı oyuncu Elizabeth Debicki oldu.

Variety'nin haberine göre Nolan'ın yeni film projesi tıpkı çoğu filminde olduğu gibi 'büyük, yenilikçi ve blockbuster' niteliklerinde olacak. Filmi bünyesinde barındıracak olan Warner Bros ise bu projenin büyük bütçeli ve olay yaratıcı nitelikte olması açısından 'event film' olduğunu söylüyor. Yapımcılığını ise Christopher Nolan'ın yanı sıra eşi Emma Thomas üstlenecek. Prodüksiyonuna 2019'un sonlarında başlanacak olan filmin 2020 yılının Temmuz ayında izleyicileriyle buluşması bekleniyor. Nolan için her zaman kapılarını açık bırakan Warner Bros, bu filmi de bünyesinde vizyona sokmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Ancak filmin konusunun ne olacağı bir sır gibi saklanmaya devam ediliyor. Filme IMAX gösterimleri yapılabilecek kadar blockbuster bir film olacağı da dedikodular arasında yer alıyor. Oscar adaylıkları bulunan usta yönetmen Christopher Nolan'ın son filmi Dunkirk, En İyi Kurgu, En İyi Ses Kurgusu ve En İyi Ses Miksajı kategorilerinde Oscar ödülüne layık görülmüştü. Ayrıca film, dünya çapında 526 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmişti. Ayrıca Inception filmi, dört kategoride Oscar'ın sahibi olmuş ve dünya çapında 828 milyon dolar gişeye ulaşmıştı.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
X-Men: Dark Phoenix Orijinal Fragman (2)
Star Wars: The Rise of Skywalker Dublajlı Fragman (2)
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal Klip
Addams Ailesi Dublajlı Fragman
Eve Dönüş Altyazılı Fragman
Anna Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Kevin Feige, Marvel'ın Disney+ Dizileri Hakkında Konuştu
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Yakın Plan: Jennifer Garner
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Jennifer Lawrence'ın Yeni Filmi Belli Oldu!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Sam Raimi, Yeni Bir Korku Filmi Projesini Üstleniyor!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Mark Ruffalo, Infinity War'da Ölmeyeceğini Bilmiyordu!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Mark Ruffalo, Infinity War'da Ölmeyeceğini Bilmiyordu!
Charlie Chaplin Anısına: En İyi Chaplin Filmleri!
HABERLER - Sanatçılar
16 Nisan 2019 Salı
Charlie Chaplin Anısına: En İyi Chaplin Filmleri!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top