Beyazperdem
Richard E. Grant, Julianne Moore'un Neden Filmden Kovulduğunu Açıkladı
21 Mar 2019 - 11:15
facebook Tweet

Julianne Moore'un "Can You Ever Forgive Me?" setinden kovulma nedenini Richard E. Grant anlattı.

Üç dalda Oscar adaylığı bulunan "Can You Ever Forgive Me?" filmi, geçtiğimiz haftalarda yeniden gündeme gelmişti. Nedeni ise Melissa McCarthy'nin başrolde yer almasından onun yerinde Julianne Moore'un bulunmasıydı. Julianne Moore, senaristle olan anlaşmazlığı nedeniyle setten kovulduğu açıklamıştı. Şimdi ise konu ile ilgili Richard E. Grant'ten ilginç bir detay geldi.

The HoursStill Aliceİki Kadın Bir ErkekYıldız HaritasıTutsakAşka Özgürlük gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı oyuncu Julianne Moore, Oscar adaylıklarına layık görülen Can You Ever Forgive Me? filmiyle ilgili yaptığı açıklamayla gündeme oturmuştu. Moore,  Melissa McCarthy'den önce filmdeki başrolün kendisi olduğunu ve Nicole Holofcener ile olan anlaşmazlıkları nedeniyle kovulduğunu ifade etmiş, konu hakkında "Yaptığım şeyden hoşlandığını sanmıyorum. Prodüksiyon öncesinde prova yapıyorduk ve onun bu karakter hakkında düşündükleriyle benim karakter hakkında düşündüklerim birbiriyle uyuşmuyordu." sözlerini sarf etmişti. Şimdi ise filmin başrolünde yer alan ve Oscar'ın En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde aday gösterilen Richard E. Grant konuyla ilgili konuştu. Grant'in iddia ettiklerine göre Moore'un kovulma nedeni biraz farklıydı... Grant bu konuda "Julianne Moore, Lee Israel'i canlandırabilmek için onu şişman gösterecek bir kostüm giymek ve sahte bir burun takmak istedi. Nicole Holofcener ise 'Hayır bunu yapamazsın' dedi." sözlerine yer verdi ve Moore'u filmin çekimlerine başlamadan iki gün önce kovduklarını belirtti.

91. Akademi Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Uyarlama Senaryo kategorilerinde adaylık alan "Can You Ever Forgive Me?"nin konusu ise şöyleydi: Film, 1970’ler ve 80’lerde Katharine Hepburn, Tallulah Bankhead ve Estee Lauder gibi yıldızların kısa biyografilerini yazarak geçimini sürdüren biyografi yazarı Lee Israel’ın (Melissa McCarthy) gerçek hikayesini anlatıyor. Zamanla popülerliğini yitiren ve yayıncı bulmakta zorlanan Lee, kirasını bile ödeyemeyecek duruma gelir. Sonunda, sadık arkadaşı ve suç ortağı Jack (Richard E. Grant) ile birlikte bu zor durumdan kurtulmak için hayatını kaybetmiş yazarların mektuplarını taklit etmeye başlar. Fakat çok geçmeden başı polislerle belaya girer...

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
X-Men: Dark Phoenix Orijinal Fragman (2)
Star Wars: The Rise of Skywalker Dublajlı Fragman (2)
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal Klip
Addams Ailesi Dublajlı Fragman
Eve Dönüş Altyazılı Fragman
Anna Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Kevin Feige, Marvel'ın Disney+ Dizileri Hakkında Konuştu
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Yakın Plan: Jennifer Garner
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Jennifer Lawrence'ın Yeni Filmi Belli Oldu!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Sam Raimi, Yeni Bir Korku Filmi Projesini Üstleniyor!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Mark Ruffalo, Infinity War'da Ölmeyeceğini Bilmiyordu!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Mark Ruffalo, Infinity War'da Ölmeyeceğini Bilmiyordu!
Charlie Chaplin Anısına: En İyi Chaplin Filmleri!
HABERLER - Sanatçılar
16 Nisan 2019 Salı
Charlie Chaplin Anısına: En İyi Chaplin Filmleri!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top