Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Richard E. Grant, Julianne Moore'un Neden Filmden Kovulduğunu Açıkladı
  21 Mar 2019 - 11:15
  facebook Tweet

  Julianne Moore'un "Can You Ever Forgive Me?" setinden kovulma nedenini Richard E. Grant anlattı.

  Üç dalda Oscar adaylığı bulunan "Can You Ever Forgive Me?" filmi, geçtiğimiz haftalarda yeniden gündeme gelmişti. Nedeni ise Melissa McCarthy'nin başrolde yer almasından onun yerinde Julianne Moore'un bulunmasıydı. Julianne Moore, senaristle olan anlaşmazlığı nedeniyle setten kovulduğu açıklamıştı. Şimdi ise konu ile ilgili Richard E. Grant'ten ilginç bir detay geldi.

  The HoursStill Aliceİki Kadın Bir ErkekYıldız HaritasıTutsakAşka Özgürlük gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı oyuncu Julianne Moore, Oscar adaylıklarına layık görülen Can You Ever Forgive Me? filmiyle ilgili yaptığı açıklamayla gündeme oturmuştu. Moore,  Melissa McCarthy'den önce filmdeki başrolün kendisi olduğunu ve Nicole Holofcener ile olan anlaşmazlıkları nedeniyle kovulduğunu ifade etmiş, konu hakkında "Yaptığım şeyden hoşlandığını sanmıyorum. Prodüksiyon öncesinde prova yapıyorduk ve onun bu karakter hakkında düşündükleriyle benim karakter hakkında düşündüklerim birbiriyle uyuşmuyordu." sözlerini sarf etmişti. Şimdi ise filmin başrolünde yer alan ve Oscar'ın En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde aday gösterilen Richard E. Grant konuyla ilgili konuştu. Grant'in iddia ettiklerine göre Moore'un kovulma nedeni biraz farklıydı... Grant bu konuda "Julianne Moore, Lee Israel'i canlandırabilmek için onu şişman gösterecek bir kostüm giymek ve sahte bir burun takmak istedi. Nicole Holofcener ise 'Hayır bunu yapamazsın' dedi." sözlerine yer verdi ve Moore'u filmin çekimlerine başlamadan iki gün önce kovduklarını belirtti.

  91. Akademi Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Uyarlama Senaryo kategorilerinde adaylık alan "Can You Ever Forgive Me?"nin konusu ise şöyleydi: Film, 1970’ler ve 80’lerde Katharine Hepburn, Tallulah Bankhead ve Estee Lauder gibi yıldızların kısa biyografilerini yazarak geçimini sürdüren biyografi yazarı Lee Israel’ın (Melissa McCarthy) gerçek hikayesini anlatıyor. Zamanla popülerliğini yitiren ve yayıncı bulmakta zorlanan Lee, kirasını bile ödeyemeyecek duruma gelir. Sonunda, sadık arkadaşı ve suç ortağı Jack (Richard E. Grant) ile birlikte bu zor durumdan kurtulmak için hayatını kaybetmiş yazarların mektuplarını taklit etmeye başlar. Fakat çok geçmeden başı polislerle belaya girer...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
   The French Dispatch Fragman
  Acı Kiraz Fragman
  Run Fragman
  Görünmez Adam Altyazılı Teaser (2)
  Dream Horse Fragman
  9 Kere Leyla Teaser
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Patrick Stewart, Nasıl Sir Ian McKellen ile Dost Olduklarını Anlattı
  HABERLER - Sanatçılar
  26 Şubat 2020 Çarşamba
  Charles Murray, Sammy Davis Jr. Filmi Yazacak
  HABERLER - Sanatçılar
  26 Şubat 2020 Çarşamba
  Neil deGrasse Tyson, "Marriage Story"yi "Divorce Story" Yapmak İstiyor
  HABERLER - Sanatçılar
  25 Şubat 2020 Salı
  Neil deGrasse Tyson, "Marriage Story"yi "Divorce Story" Yapmak İstiyor
  Phoebe Waller Bridge "Ölmek İçin Zaman Yok" Senaryosunu Nasıl Değiştirdi?
  HABERLER - Sanatçılar
  25 Şubat 2020 Salı
  Phoebe Waller Bridge "Ölmek İçin Zaman Yok" Senaryosunu Nasıl Değiştirdi?
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top