Beyazperdem
"Sevdiğim Tüm Erkeklere" Devam Filminin Yönetmeni Belli Oldu
25 Mar 2019 - 08:15
facebook Tweet

To All The Boys I Loved Before 2 filminde yönetmen değişikliğine gidiliyor.

Netflix'in sevilen romantik komedi filmlerinden "To All The Boys I Loved Before"un devam filminin çekileceği müjdesi 2018 yılı içerisinde verilmişti. Filmin başrol oyuncuları olan Lana Condor ile Noah Centineo'nun da devam filminde yer alacağı haberleri de sosyal medya üzerinden uyarlama filmin hayranlarıyla paylaşılmıştı. Şimdi ise filmin yönetmen koltuğuna oturacak olan isim resmi olarak duyuruldu.

Jenny Han'in aynı isimli kitabından uyarlanarak ekranlara aktarılan All The Boys I Loved Before'un ikinci filmi için hazırlıklar sürdürülüyor. Çekilmesi için hazırlıklara devam edilen To All The Boys I Loved Before 2'nun yönetmen koltuğuna geçecek olan yeni isim ise belli oldu. İlk filmin yönetmenliğini üstlenen başarılı isim Susan Johnson, yönetmen koltuğunu The Haunting of Hill House ve All The Boys I Loved Before'un görüntü yönetmenliğine imza atan Michael Fimognari'ye devrediyor. Filmin senaryosunu, ilk filmde olduğu gibi Jenny Han'in kitabından uyarlayarak Sofia Alvarez kaleme alırken oyuncu kadrosunda gibi Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, John CorbettAnna Cathcart gibi isimler yer alıyor. Ancak bir diğer başrol oyuncusu olan Israel Broussard'ın ikinci film için geri dönüp dönmeyeceği bilinenler arasında yer almıyor.

To All The Boys I Loved Before'un devam filminin konusu henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak ilk filmin konusu şöyleydi: Lara Jean, on altı yaşında olan genç bir kızdır. Her genç kızın başına geldiği gibi onun da kalbi başkaları için atmaktadır. Fakat onun ilişkileri yazdığı mektuplardan ibarettir. Lara, sevdiği her çocuk için bir mektup yazmıştır. Genç kız asla söyleyemeyeceği duygularını kimsenin okuyamayacağını bildiği için rahatça mektuba aktarır. Bu zamana kadar kimseye göndermediği beş mektubu vardır ve yazdığı mektupları odasında bir kutuda saklamaktadır. Fakat bir gün beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Lara’nın gizli aşk mektupları gizemli bir şekilde sahiplerine postalanır. Lara’nın kontrolünde olan aşk hayatı bir anda rayından çıkmıştır. Sevdiği erkekler, Lara’nın kendileri hakkında artık ne düşündüğünü öğrenmiştir; üstelik hepsi de aynı anda. Peki bu mektupları kim göndermiştir? To All The Boys I Loved Before 2'nun Netflix'teki izleyicileriyle ne zaman buluşacağı henüz bilinmiyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
X-Men: Dark Phoenix Orijinal Fragman (2)
Star Wars: The Rise of Skywalker Dublajlı Fragman (2)
John Wick: Chapter 3 - Parabellum Orijinal Klip
Addams Ailesi Dublajlı Fragman
Eve Dönüş Altyazılı Fragman
Anna Orijinal Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Yapım Aşamasında
Clint Eastwood "The Ballad of Richard Jewell" Filmini Geliştiriyor
HABERLER - Yapım Aşamasında
19 Nisan 2019 Cuma
Devam Halkası “The Hitman's Wife's Bodyguard”ın Çekimleri Tamamlandı!
HABERLER - Yapım Aşamasında
18 Nisan 2019 Perşembe
"Star Wars: Knights of The Old Republic" Filmi Geliştiriliyor!
HABERLER - Yapım Aşamasında
18 Nisan 2019 Perşembe
“Dear White People”ın Yıldızı Marque Richardson “Inheritance” Kadrosunda!
HABERLER - Yapım Aşamasında
18 Nisan 2019 Perşembe
“Dear White People”ın Yıldızı Marque Richardson “Inheritance” Kadrosunda!
Marvel Yapımı “The Eternals” Kadrosuna “Zombi Ekspresi” Transferi!
HABERLER - Yapım Aşamasında
18 Nisan 2019 Perşembe
Marvel Yapımı “The Eternals” Kadrosuna “Zombi Ekspresi” Transferi!
Film Haberleri Yapım Aşamasında
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top