Beyazperdem
  Scooby-Doo'nun Daphne ve Fred'i Kimler Olacak?
  25 Mar 2019 - 11:00
  facebook Tweet

  Animasyon filmi Scooby-Doo'nun kadrosu tamamlanıyor!

  Yediden yetmişe herkesin severek izlediği Scooby-Doo çizgi filmleri ve filminin ardından yeni nesil bir uyarlamanın geleceği resmi olarak duyurulmuştu. Animasyon türünde olması planlanan Scoob ismindeki filmin seslendirme kadrosu ise Hollywood yıldız geçidi halini aldı. Daha önce duyurulduğu üzere bu kadroya Gina Rodriguez, Will Forte, Frank WelkerTracy Morgan ve Eli Ray gibi isimler dahil olmuştu. Şimdi ise çizgi filmlerden Daphe ve Fred olarak tanıdığım karakterleri seslendirecek isimler belli oldu.

  2000'li yılların başında beyaz perdeye aktarılan Scooby-Doo çizgi film uyarlaması filmin ardından Scooby-Doo'nun beyaz perde başarısı kendini göstermişti. Şimdi ise çizgi filmin bir kez daha beyaz perdeye aktarılacağı duyuruldu. Filmin kadrosunda yer alan isimler arasına da iki yeni isim eklendi. Bu isimler ise Daphne karakterini seslendirecek olan ve Sefiller, Mamma Mia, Mean Girls, First Reformed, Anon, Gringo gibi yapımların yıldız oyuncusu Amanda Seyfried ile Fred karakterine hayat verecek olan ve High School Musical, The Greatest Showman, Hairspray, 17 AgainExtremely Wicked Shockingly Evil and Vile gibi yapımlardan tanıdığımız Zac Efron oldu. Animasyon türündeki Scoob filminde Gina Rodriguez Velma karakterini, Will Forte Shaggy karakterini, Tracy Morgan Kaptan Mağara Adamı'nı, Frank Welker ise filmin yıldızı Scooby-Doo'yu seslendirecek.

  Scooby Gang'i yeniden bir araya getirecek olan Scoob filminin senaryosunda vizyona girmek için hazırlıklarını sürdüren The Addams Family'nin senaryosunu kaleme alan Matt Lieberman'ın imzası bulunurken filmin yönetmenliğini Duck Dodgers, The Looney Tunes Show gibi çizgi filmlerin yönetmen koltuğunda bulunan Tony Cervone üstleniyor. Scoob filminde sevilen ekip, içerisine birçok çizgi filmin dahil olduğu Hanna-Barbera evreninde yeniden bir araya gelerek çizgi filmlerin de kötüsü olan Dick Dastardly karakterinin üstesinden gelmeye çalışacak.

  Scoob filminin yurt dışındaki izleyicileriyle 15 Mayıs 2020 tarihinde buluşması beklenirken, ülkemizdeki izleyicileriyle 29 Mayıs 2020 tarihinde buluşması planlananlar arasında yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Seberg Orijinal Fragman
  Görünmez Adam Altyazılı Fragman
  Küçük Şeyler Fragman (2)
  Soul Orijinal Teaser
  Güzelliğin Portresi Teaser
  Lanetli Kardeş Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Christian Bale, Neden 4. Batman Filmini Reddettiğini Açıkladı
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Kasım 2019 Çarşamba
  Marvel Yıldızı Pom Klementieff, Mission Impossible 7 ve 8 Kadrosunda!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Kasım 2019 Çarşamba
  Henry Cavill, Superman Konusunda Umudunu Kaybetmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Kasım 2019 Çarşamba
  Yakın Plan: Adam Driver
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Kasım 2019 Salı
  Yakın Plan: Adam Driver
  Idris Elba, "The Harder They Fall"da Başrol Olacak
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Kasım 2019 Salı
  Idris Elba, "The Harder They Fall"da Başrol Olacak
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top