Beyazperdem
  Ben Affleck Yönetmenliğe Geri Dönebilir!
  25 Mar 2019 - 13:15
  facebook Tweet

  Ben Affleck, bir röportajda gelecek projeleri hakkında konuştu.

  Son filmi Netflix'te izleyicileriyle buluşan Triple Frontier ile gündemdeki yerini koruyan Ben Affleck, yaptığı bir röportajda gelecek projeleri hakkında konuştu. Yıldız oyuncu Ben Affleck, Collider'a verdiği röportaj sırasında yönetmenliğe geri dönebileceğini de ifade etti.

  DC'de Batman karakterinden emekli olan ve The Batman filminin yönetmen koltuğundan da ayrılan Ben Affleck, verdiği bir röportajda sonraki projeleri hakkında açıklama yaptı. Elinde birçok farklı aşamada bulunan senaryo taslağı ve bitmiş senaryonun bulunduğunu ifade eden Affleck, bunları senaryoların ilgi çekme seviyelerine göre hayata geçirileceklerini belirtti. 2019 yılının sonunda projelerini hayata geçirmek için hazır olmayı hedefleyen Affleck'in iki yıl önce Agatha Christie'nin Beklenmeyen Şahit isimli eserini beyaz perdeye aktarmayı hedefliyordu. Ancak yıldız ismin gelecek projesinin Beklenmeyen Şahit olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Ben Affleck'e kendisinin yazmadığı bir işte yönetmenlik yapmak isteyip istemediği sorulduğunda başarılı oyuncunun yanıtı ise şöyle oldu: "Yönetebileceğim her şey burada. Ama bir yazılmış senaryonun üzerinde çalışmak için anlaşma yaptım. Bir haklarını satın almaya çalıştığım kitap bulunuyor. Bir de senaryo şeklinde olmayan ama senaristlerin üzerinde çalıştığı bir metin var. Bu bir taslak ve senaryolaştırılmaya çalışılıyor. Bunların hepsi benim yönetmenlik yapmam için birer seçenek."

  Ben Affleck'in son yönetmenlik denemesinin 2016 yapımı Live By Night olduğu bilinenler arasında yer alıyor. Daha önceki yönetmenlik denemeleri arasında da Oscar ödüllü Operasyon: Argo, suç türündeki Hırsızlar Şehri ve Casey Affleck'in başrolünde yer aldığı Gone Baby Gone yer alıyordu. Oyuncu olarak bulunacağı yapımlar arasında da Netflix'te yayınlanması planlanan Anne Hathaway ve Willem Dafoe'lu The Last Thing He Wanted, spor temalı TorranceThe Accountant devam filmi ve Adalet Birliği: Bölüm 2 bulunuyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Neredeyse Hep Aynı Rolleri Oynayan Oyuncular!
  HABERLER - Sanatçılar
  21 Eylül 2019 Cumartesi
  Joker Yıldızı Joaquin Phoenix'in Yeni Projesi Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Craft" Oyuncuları Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  Salma Hayek, Kit Harrington'a Hayran!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top