Filmleri oyla!
Beyazperdem
  James Gunn İşe Geri Alınmasaydı, Dave Bautista İstifa Edecekti!
  3 Nis 2019 - 09:30
  facebook Tweet

  Dave Bautista, Guardians of The Galaxy ile ilgili açıklama yaptı.

  Guardians of The Galaxy serisinin yıldız isimlerinden Dave Bautista ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı. Bautista, serisinin yönetmen koltuğuna oturan James Gunn'ın Guardians of The Galaxy 3 yönetmenliğinden kovulduğu dönemle ilgili açıklama yaptı. Söylenilenlere göre Bautista, Marvel'dan ayrılmaya hazırlanıyordu.

  Marvel Sinematik Evreni'nde Drax karakterine hayat veren yıldız oyuncu Dave Bautista Variety ile yaptığı röportajda Guardians of The Galaxy filmleri ile ilgili açıklama yaptı. Bu açıklamasında ilginç sözler sarf eden Bautista, James Gunn'ın kovulduğu dönemle ilgili net bir konuşma gerçekleştirdi. Bilindiği üzere Marvel, geçtiğimiz yıl içerisinde James Gunn'ın sosyal medya üzerinden paylaştığı uygunsuz paylaşımların ortaya çıkmasının ardından yönetmeni işten çıkarmıştı. The Suicide Squad filmini yönetmen üzere Warner Bros ile anlaşmaya varan Gunn, geçen birkaç ayın ardından  Guardians of The Galaxy'deki yönetmen koltuğuna geri dönmüştü. Dave Bautista, CinemaCon etkinliğinde Variety ile gerçekleştirdiği röportajda bu konu ile ilgili açıklama yaptı. Gunn'ı son derece sadık bir şekilde olayın başından beri savunan Bautista, eğer Gunn'ın ayrılışını protesto ederse belki onu da Guardians of The Galaxy 3 filminde kovabileceklerini ifade etti. Bautista konu hakkında şu sözleri sarf etti: "Anlaşmaya uymakla yükümlüyüm, ama eğer Disney ve Marvel'a karşı dik durup 'James olmadan bu işi yapmak istemiyorum' dersem, bence onlar da sözleşmemi iptal edecek kadar düzgün insanlardı." Bilindiği üzere Dave Bautista geçtiğimiz yıl Gunn'ın kovulmasının ardından sosyal medya üzerinden olayla ilgili yorum yapmış ve yönetmenin kovulmasını mide bulandırıcı nitelikte gördüğünü belirtmişti. Oyuncu, bu konu hakkında sorulan sorulara ise şu yanıtı verdi: "Yalnızca aklımdakileri söyledim ve bu konuda dürüsttüm."

  Guardians of The Galaxy Vol.3 filminin konusu henüz bilinmiyor. Avengers: Infinity War filminin ardından Guardians of The Galaxy'nin kahramanlarının çoğu da Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'le küle dönüşmüştü. Avengers: Endgame filmi ile kahramanlarımızın ve üçüncü filmin kaderi belli olacak. Filmin 2022 yılı içerisinde izleyicileriyle buluşması planlananlar arasında yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bayi Toplantısı Fragman
  Ağır Romantik Fragman
  Nasipse Olur Fragman
  KİKİ - Lanet-i Cin Fragman
  9 Kere Leyla Teaser
  Brahms: The Boy II Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Bayi Toplantısı Bu Cuma Sinemalarda!
  HABERLER - Gündemdeki Filmler
  17 Şubat 2020 Pazartesi
  Mahershala Ali, Apple TV+ İçin "Swan Song"un Başrolüne Geçecek
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Şubat 2020 Perşembe
  Christoph Waltz ve Guy Pearce "The Portable Door" Filminde Buluşuyor
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Ben Affleck, Batman'i Bırakmasıyla İlgili Yeniden Konuştu
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Cary Fukunaga, "No Time To Die"da Ana De Armas İçin Karakter Yaratmış
  HABERLER - Sanatçılar
  19 Şubat 2020 Çarşamba
  Cary Fukunaga, "No Time To Die"da Ana De Armas İçin Karakter Yaratmış
  Tom Holland, Neden Instagram'ı Bıraktı?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Şubat 2020 Salı
  Tom Holland, Neden Instagram'ı Bıraktı?
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top