Beyazperdem
  Russo Kardeşler, Captain Marvel'ın Fiziksel Değişimini Açıklıyor
  10 Nis 2019 - 08:30
  facebook Tweet

  Russo Kardeşler, Captain Marvel'ın neden Avengers: Endgame'de farklı göründüğünü açıkladı.

  Avengers: Endgame'in yönetmenleri Russo Kardeşler, Captain Marvel'ın neden Avengers'ta farklı göründüğünü açıkladı. Bir röportajları sırasında konuşan başarılı yönetmenler Anthony ve Joe Russo, Brie Larson'ın rol aldığı iki Marvel filminde farklı görünmesi üzerine sorulan sorulara yanıt verdi.

  Captain Marvel filmiyle Marvel Sinematik Evreni'nin ilk kadın süper kahraman filminde başrole hayat veren Brie Larson'ın Captain Marvel filminde ve Avengers: Endgame fragmanlarında farklı görünmesi akılları karıştırdı. Russo Kardeşler ise bu konuya bir açıklık getirdi. Joe Russo açıklamasında şu sözlere yer verdi: "Tüm aktörlere kendileriyle ilgili söz sahibi olma hakkı verdik. Scarlett Johansson'ın her farklı filmde yaptırdığı saç stili kendisine aitti. Bu film, Brie Larson'ın karakteri canlandırdığı ilk Avengers filmiydi. Avengers: Endgame'de Captain Marvel'dan önce rol aldı ve bence Brie, o zamanlar karakterin nasıl olması gerektiğini deneyimliyordu. Ekibin yaptığı saç ve makyaj da tamamen onun seçimlerinden oluşuyordu. Ve bence özellikle de kendi filminde rol alırken karakteri anlama konusunda daha derin bir bakış açısı kazanmasına neden oldu. Kendi filminde farklı kararlar vermeye başladı ve bir sanatçı olarak yapmak istediği seçimleri yapma hakkına sahip oldu."

  Marvel Sinematik Evreni'nin bir evresini sonlandırıp yeni bir evreye geçiş yapmasına neden olacak olan Avengers: Endgame, ilk Avengers kahramanlarını son kez bir araya getirmek için hazırlanıyor. Avengers: Infinity War filminin ardından filmin kötü kahramanı Thanos, Sonsuzluk Eldiveni sayesinde kahramanlarımızın büyük çoğunluğunu küle dönüştürmüştü. Avengers: Endgame filminde Captain Marvel'ın devreye girmesinin ardından ekip için yeni bir umudun doğacağı söylentiler arasında yer alıyor. Marvel Sinematik Evreni’nin neredeyse tüm kahramanlarına yer veren filmin oyuncu kadrosunda Chris HemsworthElizabeth OlsenTessa ThompsonScarlett JohanssonTom HollandChris PrattBenedict CumberbatchMark RuffaloZoe SaldanaPom KlementieffRobert Downey Jr.Don CheadleJeremy RennerJosh BrolinChris EvansCobie SmuldersPaul RuddSebastian StanDave BautistaChadwick Boseman ve Danai Gurira yer alıyor.

  Avengers: Endgame filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 25 Nisan tarihinde buluşması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Mark Hamill'den Hayranlarına Star Wars Mektubu
  HABERLER - Sanatçılar
  6 Nisan 2020 Pazartesi
  James Mangold, Indiana Jones 5 İçin Görüşmelere Devam Ediyor
  HABERLER - Sanatçılar
  6 Nisan 2020 Pazartesi
  Ryan Reynolds'tan Coronavirüs Konuşması!
  HABERLER - Sanatçılar
  3 Nisan 2020 Cuma
  Ryan Reynolds'tan Coronavirüs Konuşması!
  Scarlett Johansson, "Black Widow"un Bir Aile Dramı Olduğunu Söylüyor
  HABERLER - Sanatçılar
  3 Nisan 2020 Cuma
  Scarlett Johansson, "Black Widow"un Bir Aile Dramı Olduğunu Söylüyor
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top