Beyazperdem
  Paul Rudd'dan, Avengers: Endgame Teorisine Yanıt!
  15 Nis 2019 - 10:00
  facebook Tweet

  En ilginç Avengers: Endgame teorilerinden birine Paul Rudd'tan yanıt geldi.

  Ant-man karakterine hayat veren Paul Rudd, hayranlar tarafından üretilen Avengers: Endgame teorilerinden birine yanıt verdi. Norton Graham Show'da konuşan Rudd, izleyicileri sözleriyle güldürmeyi başardı. Hayran teorisi, Ant-man'in evreni Thanos'un ellerinden kurtarma yöntemiyle ilgiliydi.

  Avengers ekibin son kez bir araya getirecek olan Avengers: Endgame filmiyle ilgili yüzleri güldüren bir teori ortaya atıldı. Bu teoriye göre boyutunu değiştirebilme yeteneğine sahip olan Ant-man, tüm evreni kurtaran kişi olabilir. Avengers: Infinity War filminde Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'nin yol açtığı yıkımla evrendeki canlıların çoğunluğu küle dönüşmüştü. Ancak bunların arasında Ant-man yoktu. Çünkü teoriye göre yeni filmde Ant-man Thanos'un ölümünde büyük oynayacak. Bu teoride Ant-man öncelikle bir böcek boyutuna gelerek küçülecek. Ardından Thanos'un ağzından vücuduna girecek ve onun içindeyken bir dev boyutuna geçerek Thanos'u parçalayacaktır. Bu yaratıcı iddiaya Ant-man'i canlandıran başarılı oyuncu Paul Rudd mizahi bir karşılık verdi. Rudd, belirgin bir problem üzerinde yoğunlaşarak "Neden kulağından ya da burnundan girmiyorum?" sözlerini sarf etti. Ayrıca bunu neden Avengers: Infinity War'da akıl edemediğinden yakınarak "Bu soruyu kendime sormuştum. Tıpkı büyük bir parti düzenlenmiş ve ben davetli değilmişim gibi." ifadesinde bulundu.

  Ant-Man ve Rocket Raccoon sayesinde mizah dozunun yerinde verileceği müjdelenen Avengers: Endgame'in oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreni'nin bilindik isimlerinden Chris HemsworthElizabeth OlsenTessa ThompsonScarlett JohanssonTom HollandChris PrattBenedict CumberbatchMark RuffaloZoe SaldanaPom KlementieffRobert Downey Jr.Don CheadleJeremy RennerJosh BrolinChris EvansCobie SmuldersPaul RuddSebastian StanDave BautistaChadwick Boseman ve Danai Gurira'nın yer almasının yanı sıra filmin yönetmenliğini Marvel Sinematik Evreni’nin mimarlarından Joe Russo ve Anthony Russo üstleniyor. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman Avengers: Infinity War filminde küle dönüşmüştü. Şimdi ise Captain Marvel'ın da yardımlarıyla kahramanlarımızın kaderinin belirlenmesi beklenenler arasında yer alıyor.

  Avengers: Endgame filmi ülkemizdeki izleyicileriyle 25 Nisan tarihinde buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Görünmez Adam Altyazılı Fragman
  Soul Orijinal Teaser
  Kraliçe Lear Fragman
  Güzelliğin Portresi Teaser
  Lanetli Kardeş Orijinal Fragman
  Gece Gelenler Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Paul Thomas Anderson'ın Yeni Filmi 1970'li Yıllarda Geçecek!
  HABERLER - Sanatçılar
  13 Kasım 2019 Çarşamba
  Cem Yılmaz'dan Russell Crowe'a Destek Mesajı!
  HABERLER - Sanatçılar
  13 Kasım 2019 Çarşamba
  Justin Bieber'ın Seslendirdiği "Cupid" Filminden İlk Görsel!
  HABERLER - Sanatçılar
  13 Kasım 2019 Çarşamba
  "Küçük Deniz Kızı"nın Prens Eric'i Jonah Hauer-King Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  13 Kasım 2019 Çarşamba
  Rian Johnson'dan, The Last Jedi'a Gelen Olumsuz Yorumlara Sert Cevap!
  HABERLER - Sanatçılar
  12 Kasım 2019 Salı
  Rian Johnson'dan, The Last Jedi'a Gelen Olumsuz Yorumlara Sert Cevap!
  Kariyerinin En İyi 6 Filmi ile Ryan Gosling!
  HABERLER - Sanatçılar
  12 Kasım 2019 Salı
  Kariyerinin En İyi 6 Filmi ile Ryan Gosling!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top