Beyazperdem
Richard Madden, İyi Karakterleri Oynamaktan Yorulmuş!
15 Nis 2019 - 15:00
facebook Tweet

Richard Madden'dan ilginç bir açıklama geldi.

Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones ile ilk kez tanıma imkanı bulduğumuz Richard Madden, bir röportajında ilginç bir açıklamaya imza attı. Madden, hep iyi adam rollerini üstlenmekten yorgun düştüğünü itiraf etti. Ayrıca başarılı oyuncu hakkındaki James Bond yakıştırmalarına da yanıt verdi.

Netflix'te gösterime sunulan Bodyguard dizisiyle kendini kanıtlayan ve bir de Golden Globe ödülünün sahibi olan Richard Madden ilginç bir açıklamada bulundu. Vizyona girmek için hazırlıklarını sürdüren Rocketman filminde aldığı rol için bir röportajda ona yöneltilen soruları yanıtlayan Richard Madden, hep aynı tip rollerde oynamak istemediğini belirtti. Madden röportajında, Game of Thrones'daki Rob Stark rolü ve Bodyguard'daki David Budd rolünün arasında benzerlikler olması ve ikisinin de kalbi kırık iyi adamlar olmasının ardından Rocketman'de bambaşka bir karakter olan John Reid'i canlandırmaktan zevk aldığını ifade etti ve karakterinin insanlarla dövüşmeyi sevdiğinden söz etti. Söylediklerine göre Reid'in cömert ve karizmatik bir yönü de var, ancak manipülatif tarafı ağır basıyor.

Ayrıca Richard Madden, Daniel Craig'in emekli olmasının ardından gelecek James Bond için aday gösterilmesine de tepki gösterdi. Hepsinin yalnızca kuru gürültü olduğunu söyleyen aktör, bunun Bodyguard'daki rolünün bir yansıması olduğunu ifade etti. Şu sözleri ekledi: "Gelecek dönemlerde İngiltere televizyonlarında başka bir genç aktör belirecek ve onun sonraki iki ay boyunca gelecek James Bond olduğunu söyleyecekler."

Mayıs ayında Cannes Film Festivali'nde dünya prömiyerini yapacak olan Rocketman, müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John'un Royal Müzik Akademisi'nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanması ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor. Dexter Fletcher'ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünü “Kingsman” serisiyle tanınan genç oyuncu Taron Egerton üstleniyor. Filmde Bernie Taupin'i BAFTA ödüllü Jamie Bell canlandırırken,. Elton John'un annesine ise “Jurassic World” serisiyle çıkış yakalayan Bryce Dallas Howard hayat veriyor.

Rocketman, ülkemizdeki izleyicileriyle 7 Haziran tarihinde buluşmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Gemini Man Orijinal Fragman
X-Men: Dark Phoenix Orijinal Fragman (2)
Düzenbazlar Altyazılı Fragman
Child's Play Orijinal Fragman (2)
We Have Always Lived in the Castle Orijinal Fragman
Avengers: Endgame Orijinal Teaser (5)
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
Leonardo DiCaprio, Guillermo Del Toro'nun "Nightmare Alley" Filminde!
HABERLER - Sanatçılar
24 Nisan 2019 Çarşamba
Palu Ailesi, Emin Alper'in Filmine Konu Oluyor!
HABERLER - Sanatçılar
22 Nisan 2019 Pazartesi
En İyi Filmleriyle James McAvoy
HABERLER - Sanatçılar
21 Nisan 2019 Pazar
Kevin Feige, Marvel'ın Disney+ Dizileri Hakkında Konuştu
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Yakın Plan: Jennifer Garner
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Yakın Plan: Jennifer Garner
Jennifer Lawrence'ın Yeni Filmi Belli Oldu!
HABERLER - Sanatçılar
17 Nisan 2019 Çarşamba
Jennifer Lawrence'ın Yeni Filmi Belli Oldu!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top