Beyazperdem
  Chris Hemsworth, Jay & Silent Bob Reboot Setinde!
  16 Nis 2019 - 09:15
  facebook Tweet

  Chris Hemsworth, Jay and Silent Bob Reboot filminin kadrosuna katıldı.

  İkonik komedi filmi karakterleri Jay ve Silent Bob'u konu edinecek olan yeni bir film için hazırlıklara başlandığı resmi olarak duyurulmuştu. Şimdi ise Jay and Silent Bob Reboot filminin kadrosuna önceki filmlerde yer almayan birinin eklendiği açıklandı. Sosyal medya üzerinden yapılan bu açıklamada Chris Hemsworth yer alıyordu.

  Kevin Smith'in yönetmen ve senarist koltuğuna geçeceği Jay and Silent Bob Reboot filminin oyuncu kadrosuna yeni bir isim eklendi. Son kez bir Avengers filminde boy gösterecek olan Chris Hemsworth, Marvel emekliliğinin ardından Jay and Silent Bob Reboot filminde rol alacağını duyurdu. Sosyal medya üzerinden yapılan bu duyuruda Hemsworth tarafından şu sözlere yer verildi: "Adam, mit, efsane... Tek ve bir tane olan Kevin Smith. Bir sonraki filmi olan Jay and Silent Bob Reboot'un bir parçası olmak için bekliyorum. Seninle takılmak büyük bir zevk dostum."

  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  The man, the myth, the legend. The one and only @thatkevinsmith !!! Stoked to be a part of his next film Jay and Silent Bob Reboot. What a pleasure it was hanging out mate 👍👍👍👍

  Chris Hemsworth (@chrishemsworth)'in paylaştığı bir gönderi ()

  Ayrıca Kevin Smith de profilinden Chris Hemsworth paylaşımında bulundu ve paylaşımında Hemsworth'ün Marvel'ın Thor karakterini canlandırmasına atıfta bulundu. Geçtiğimiz ay içerisinde filmde yer alacak olan kadın karakterler açıklanmıştı. Daha önceki filmlerde yer alan Shannon Elizabeth ve Rosario Dawson bu katılan isimlerden olmuştu. Bilindiği üzere Jay ve Silent Bob'un ilk kez beyaz perdede görülmesinin ardından 25 yıl geçti. The Clerks ile hayatımıza giren bu karakterler daha sonra da başka filmlerle görülmeye devam etti. Çizgi filmleri yapılan bu iki kafadar Mallrats, Chasing Amy, Dogma, Jay and Silent Bob Strike Back gibi filmlerde yer aldı. Saban Films ve Universal ortaklığında gerçekleştirilecek olan bu film projesi, Jordan Monsanto ve Liz Destro'nun yapımcılığında hayata geçiriliyor.

  Filmin konusu henüz bilinenler arasında yer almıyor. Ancak oyuncu kadrosunda Kevin Smith, Jason Mewes, Chris Hemsworth, Rosario Dawson, Shannon Elizabeth, Joe ManganielloGrant Gustin gibi isimlerin yer alacağı söylenenler arasında bulunuyor. Prodüksiyonuna 27 Mart tarihinde başlanan ve henüz tam adı belli olmayan Jay and Silent Bob Reboot filminin 2019 yılının son aylarında izleyicileriyle buluşması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Güzelliğin Portresi Fragman
  Ölmek İçin Zaman Yok Altyazılı Fragman
  Escape from Pretoria Orijinal Fragman
  Patron Gibi Altyazılı Fragman (2)
  6 Underground Altyazılı Fragman (4)
  Black Widow Orijinal Fragman (3)
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  "Güzelliğin Portresi" Karakterlerini Yakından Tanıyalım!
  HABERLER - Fotoğraf & Videolar
  9 Aralık 2019 Pazartesi
  Brad Pitt, Truva Filminden Sonraki Değişim Sürecini Anlattı
  HABERLER - Sanatçılar
  12 Aralık 2019 Perşembe
  Tarantino, "Kill Bill: Vol.3" Hakkında Konuştu
  HABERLER - Sanatçılar
  11 Aralık 2019 Çarşamba
  Sense8'in Yıldızı Toby Onwumere, Matrix 4 Kadrosunda!
  HABERLER - Sanatçılar
  11 Aralık 2019 Çarşamba
  Meryl Streep, Altın Küre Rekorunu Geliştirdi!
  HABERLER - Sanatçılar
  10 Aralık 2019 Salı
  Meryl Streep, Altın Küre Rekorunu Geliştirdi!
  Robert De Niro'nun Ödülünü DiCaprio Verecek!
  HABERLER - Sanatçılar
  7 Aralık 2019 Cumartesi
  Robert De Niro'nun Ödülünü DiCaprio Verecek!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top