Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Avengers: Endgame'de Katherine Langford'un Çıkarılan Sahnesi Açıklandı
  7 May 2019 - 13:45
  facebook Tweet

  Katherine Langford'un yer aldığı Avengers: Endgame'den oyuncunun sahneleri çıkarılmıştı...

  Avengers: Endgame'in oyuncu kadrosunda Katherine Langford yer alıyordu. Ancak filmde Katherine Langford görülmedi. Genç oyuncunun sahnelerinin filmden çıkarıldığı ortaya çıktı. Bunun nedeni ve oyuncunun hangi rolde yer aldığını ise Avengers: Endgame yönetmenleri Joe ve Anthony Russo tarafından açıklandı.

  -Dikkat, spoiler içerir- 13 Reasons Why dizisinin yıldız oyuncusu Katherine Langford, Avengers: Endgame'in açıklanan kadrosunda yer alıyordu. Ancak kimse Langford'ı filmin herhangi bir yerine yerleştiremiyordu. Sıra filmi izlemeye geldiğinde ise Langford filmde görüntülenemedi. Böylece oyuncunun sahnelerinin filmden çıkarıldığı öğrenildi. Joe Russo'nun yaptığı açıklamaya göre Langford, Tony Stark'ın kızı Morgan Stark'ın yetişkin halini canlandırıyordu. Sahne, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ilk kez kullandığı zamandan hemen sonrasına aitti. Joe Russo, sözlerine şu şekilde devam etti: "Thanos'un Infinity War'da parmaklarını şıklatmasının ardından Tony Stark'ın metafizik bir istasyona gitmesiyle ilgili bir fikir vardı. İstasyonda Tony'nin kızının gelecekteki versiyonu olacaktı. Bunu test izleyicilerine gösterdik ve bu gerçekten onlar için akıl karıştırıcıydı." Anthony Russo, şu sözleri ekledi: "Farkettik ki, yetişkin kızıyla duygusal bir ilişki hissedemedik. Bu, duygusal seviyeye çıkaran bir durum değildi, bu nedenle düşünceden uzaklaştık. Amacımız, gelecekteki kızının onu affetmesi ve ona huzur vermesiydi."

  Joe Russo'nun bu açıklamasının ardından eleştirmenlerin çoğu da Russo Kardeşler'in doğru kararı verdiğini ifade etti. Bilindiği üzere filmde bu sahne yerine Pepper Potts'un Tony Stark'ın ölümü sırasında yanına gelmesi kullanıldı. Sahne, Marvel hayranlarının duygusal anlar yaşamasına neden olmuştu. Robert Downey Jr.'ı son kez Iron Man olarak izlediğimiz ve Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresine geçmemize neden olan Avengers: Endgame'in konusu ise şöyleydi: Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top