Beyazperdem
  Aquaman'i Peter Jackson Yönetebilirdi!
  13 May 2019 - 12:00
  facebook Tweet

  DC filmi Aquaman ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

  DC çizgi romanlarından uyarlanan Aquaman ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı. İddialara göre Peter Jackson'a filmin yönetmenliğini üstlenmesi için defalarca teklif gönderildi. Usta yönetmenin bu teklifleri geri çevirmesinin ardından James Wan ile anlaşma sağlandı.

  Lord of The Rings ve Hobbit serisinin efsanevi yönetmeni Peter Jackson, DC Sinematik Evreni'nin başarılı filmlerinden biri olan Aquaman'i yönetebilirdi. J.R.R. Tolkien'in kitaplarını başarılı bir şekilde beyaz perdeye uyarlayan ve Oscar ödüllerini toplayan Peter Jackson, son olarak I. Dünya Savaşı belgeseli olan They Shall Not Grow Old filmi ile gündeme gelmiş ve eleştirmenler tarafından büyük beğeni almıştı. Empire Magazine'e konuşan Jackson, kendisine iki kez Aquaman'i yönetmesi için teklif gönderildiğini anlattı. Jackson'ın söylediklerine göre Warner Bros'un CEO'su Kevin Tsujihara ona Aquaman'in hayranı olup olmadığını sormuş ve 'Hayır' cevabını almıştı. Altı ay sonra yeniden aynı teklif ile gelen Tsujihara'ya Jackson bu kez "Hayır Kevin, bunu daha söylemiştim. Ben süper kahraman adamı değilim. Tenten'i okudum. Bak, film çekmek zordur. Yalnızca derin tutku beslediğim bir şeyi yapmak isterim." yanıtını verdiğini ifade etti. Jackson önümüzdeki iki yıl boyunca tiyatral bir filmde yer almak istemediğini de belirtti. Jackson'ın gelecek projeleri arasında The Adventures of Tintin: Prisoners of The Sun ve efsanevi müzik grubu The Beatles ile ilgili bir belgesel film bulunuyor.

  Jason Momoa'nın Arthur Curry'ye hayat verdiği Aquaman, başarılı korku filmi yönetmeni James Wan tarafından beyaz perdeye aktarılmıştı. Filmin oyuncu kadrosunda Momoa'ya eşlik eden isimler arasında Amber Heard, Nicole Kidman, Patrick Wilson, Willem Dafoe, Dolph Lundgren gibi isimler bulunuyordu. Bilindiği üzere Wan, ikinci Aquaman filmi için hazırlıklara başladı. Ayrıca Birds of Prey, The Suicide Squad, The BatmanWonder Woman 1984 gibi DC Sinematik Evreni'nin merakla beklenen filmleri de izleyicileriyle buluşmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Bağlılık Aslı Fragman
  Hareket Sekiz Fragman (2)
  Bir Şans Daha Altyazılı Fragman
  Little Monsters Red Band Fragman 2
  Kara Noel Altyazılı Fragman
  Devil's Revenge Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Neredeyse Hep Aynı Rolleri Oynayan Oyuncular!
  HABERLER - Sanatçılar
  21 Eylül 2019 Cumartesi
  Joker Yıldızı Joaquin Phoenix'in Yeni Projesi Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  "The Craft" Oyuncuları Belli Oldu!
  HABERLER - Sanatçılar
  20 Eylül 2019 Cuma
  Salma Hayek, Kit Harrington'a Hayran!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Eylül 2019 Çarşamba
  Ghostbusters'da Paul Rudd'un Rolü Ne Olacak?
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Eylül 2019 Salı
  Brad Pitt, Oscar İle İlgilenmiyor!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top