Beyazperdem
Ethan Hawke Ve Alessandro Nivola, "Satan Is Real"da Başrol!
16 May 2019 - 15:00
facebook Tweet

Satan Is Real filminin başrolündeki isimler belli oldu.

The Louvin Brothers olarak tanınan müzisyen kardeşlerin hayatı beyaz perdeye aktarılıyor. Filmin başrolünde yer alacak olan iki isim ise belli oldu. Bu isimler dört kez Oscar adaylığı alan Ethan Hawke ile başarılı oyuncu Alessandro Nivola oldu.

Variety'nin haberine göre, Charlie ve Ira Louvin isimli müzisyen kardeşlerin hikayesi film oluyor. Yaptıkları country müziği ile tanınan The Louvin Brothers'ı canlandıracak isimler Training Day, Before üçlemesi, Boyhood, Predestination, Sinister, Magnificent SevenFirst Reformed gibi yapımların yıldız oyuncusu Ethan Hawke ile Face/Off, American Hustle, The Art of Self DefenseYou Were Never Really Here gibi yapımlardan tanıdığımız ve The Sopranos flashback'i The Many Saints of Newark'ta izleyeceğimiz Alessandro Nivola olacak. Bilindiği kadarıyla müzisyen kardeşlerin ilişkisi sevgi, nefret, kıskançlık ve bolca alkol üzerine kuruluydu. Hawke ve Nivola'nın söylediklerine göre kardeşlerin ses tonlarında aileden gelen bir uyum vardı. Oyuncular ise performanslarında o uyumu yakalayabilmeyi umut ediyorlar. Hawke konu hakkında "Bu bizim için önemli bir ifade yöntemi. Kulağa hem şiddetli, hem güzel geliyor; müzik böyle olmalı. Agresif, elektrikli, garip... Brooklyn folk rock'ı gibi değil. Havalı country adamları özentisi değiller. Bu bir taşralı dini müzik." Nivola'nın söylediklerine göre ise onların hikayesi öğrenilmesi gereken trajik bir hikaye. Son derece dinine bağlı olan kardeşlerin sürekli olarak kiliseye gittiği ve şarkılarını da din üzerine yaptıkları biliniyor. Ancak Hawke'ın söylediklerine göre kardeşler ikinci kişiliklerini de yaşamayı ihmal etmiyorlardı. Bu kişilikleri kadınlarla çok fazla zaman geçirmek ve birbirlerinin hayatlarını mahvetmeyi içeriyordu. 

Satan Is Real filminin yönetmen koltuğuna Upright Citizens Brigade, Junebug, Perfect Partner gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Phil Morrison oturacak. Morrison, daha önce de Nivola ile birlikte Junebug filminde çalışmıştı. Filmin senaryosu, Charlie Louvin ve Benjamin Whitmer tarafından yazılan Satan Is Real: The Ballad of The Louvin Brothers kitabından uyarlanacak. Uyarlayacak olan isimler ise Jon Raymond ve Shelby Gaines olacak. Filmin ne zaman gösterime sunulacağı henüz bilinenler arasında yer almıyor.

facebook Tweet
Öneriler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
En Popüler Fragmanlar
Aykut Enişte Fragman
Sponsorlu
Malefiz: Kötülüğün Gücü Altyazılı Fragman
It: Chapter 2 Altyazılı Fragman
Judy Orijinal Teaser
Diego Maradona Orijinal Fragman
Dark Phoenix Altyazılı Teaser (2)
Yeni çıkan tüm fragmanlar
Film Haberleri Sanatçılar
"Aykut Enişte" Oyuncuları Filmi Anlattı!
HABERLER - Fotoğraf & Videolar
16 Mayıs 2019 Perşembe
Sponsorlu
Keanu Reeves, Constantine İle İlgili Açıklama Yaptı!
HABERLER - Sanatçılar
20 Mayıs 2019 Pazartesi
Alita'nın Yıldızı Rosa Salazar "The Bang Bang Girls"de Başrol!
HABERLER - Sanatçılar
20 Mayıs 2019 Pazartesi
Mila Kunis Ve Glenn Close, "Four Good Days" Filminde
HABERLER - Sanatçılar
20 Mayıs 2019 Pazartesi
Mila Kunis Ve Glenn Close, "Four Good Days" Filminde
Michelle Rodriguez "Fast & Furious 9"da Yer Alacak!
HABERLER - Sanatçılar
17 Mayıs 2019 Cuma
Michelle Rodriguez "Fast & Furious 9"da Yer Alacak!
Film Haberleri Sanatçılar
En Çok Beklenen Filmler
Tüm beklenen filmler
Back to Top