Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Batman Kısa Listesi: Robert Pattinson Ve Nicholas Hoult
  17 May 2019 - 08:00
  facebook Tweet

  Robert Pattinson ya da Nicholas Hoult ile The Batman filmi için anlaşma sağlanabilir.

  Matt Reeves'in yönetmen koltuğuna oturacağı The Batman filminin başrolü konusunda yapılan uzun tartışmaların sonucunda, Batman karakterini kimin canlandıracağına dair daha net bir açıklama geldi. Bu isimler ise Robert Pattinson ve Nicholas Hoult oldu. Pattinson, Batman hayranlarının özellikle aday olarak gösterdiği isimler arasında yer alıyordu.

  Ben Affleck'in üzerinde çalıştığı senaryoyu geliştirerek noir bir film yaratmayı planlayan Matt Reeves'in Batman tercihi Robert Pattinson ya da Nicholas Hoult olacak gibi görünüyor. Pattinson'ı Alacakaranlık serisi, Remember Me, Little Ashes, Water For Elephants, Maps to the Stars, Soygun ve High Life gibi yapımların gittikçe yükselen yıldız oyuncusu olarak izleme şansı yakalamıştık. Ayrıca Pattinson, Christopher Nolan'ın merak edilen yeni filminde de rol alacak. Düşünülen ikinci sıradaki isim ise Tolkien ve X-Men filmlerinin yıldız oyuncusu Nicholas Hoult oldu. Listenin geri kalan kısmında Armie HammerAaron Taylor Johnson gibi isimler yer alıyor. Bilindiği kadarıyla iki oyuncu ile de Warner Bros tam olarak henüz sözleşme imzalamadı. Ancak rolü ikisinden birinin almasına kesin gözüyle bakılıyor. Eğer oyunculardan biriyle anlaşma kesin olarak sağlanırsa, Warner Bros ve DC'nin kararıyla filmin prodüksiyonuna bu yaz aylarında başlanacak. Çekimlere ise 2019 yılının son aylarında ya da 2020 yılının ilk aylarında başlanacak.

  Bilindiği üzere Batman hayranlarının Matt Reeves'e önerdiği isimler arasında Robert Pattinson'ın yanı sıraDaniel KaluuyaSteven YeunOscar IsaacAdam Driver gibi isimler yer alıyordu. "Rogue's Nation" filmi benzeri bir atmoster yaratmak isteyen Reeves, duyguların ön planda olduğu bir gerilim filmi tasarlayacağını belirtmişti. Ben Affleck'in Batman rolünü tamamen bırakmasının ardından, yeni Batman'in daha genç, siyahi ya da Asyalı bir oyuncu tarafından canlandırabileceği açıklanmıştı.

  Batman karakteri birçok kez beyaz perdeye uyarlanmıştı. George Clooney, Michael Keaton, Christian Bale, Adam WestVal Kilmer gibi isimler Batman'e hayat veren oyuncular olmuştu. Ancak en çok beğenilen Batman, Christian Bale'li Christopher Nolan filmlerinde yer alıyordu. Eğer her şey yolunda giderse DC çizgi roman uyarlaması The Batman filmi ülkemizdeki ve tüm dünyadaki izleyicileriyle 25 Haziran 2021 tarihinde sinemalarda buluşacak. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Ağır Romantik Teaser
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Yırtıcı Kuşlar Altyazılı Fragman (3)
  Hope Gap Orijinal Fragman
  Seberg Altyazılı Fragman
  Sergio Altyazılı Fragman (2)
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Robert Downey Jr., Black Widow Dedikodularına Cevap Verdi!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Ocak 2020 Cuma
  Taika Waititi, Bir Star Wars Filmini Yönetecek!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Ocak 2020 Cuma
  Profesör X, Marvel'da Yer Alabilir mi?
  HABERLER - Sanatçılar
  16 Ocak 2020 Perşembe
  Profesör X, Marvel'da Yer Alabilir mi?
  Charlie Hunnam, "King Arthur"a Yeniden Dönmek İstiyor
  HABERLER - Sanatçılar
  15 Ocak 2020 Çarşamba
  Charlie Hunnam, "King Arthur"a Yeniden Dönmek İstiyor
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top