Beyazperdem
  Keanu Reeves, Constantine İle İlgili Açıklama Yaptı!
  20 May 2019 - 15:00
  facebook Tweet

  Keanu Reeves, daha önce rol aldığı bir filmle ilgili açıklama yaptı.

  Usta oyuncu Keanu ReevesJohn Wick: Chapter 3 - Parabellum ile ilgili yaptığı bir söyleşide, Constantine filmiyle ilgili açıklama yaptı. 2005 yapımı fantastik film, Keanu Reeves'in en sevilen filmlerinden biri olma özelliğine sahipti. Reeves, Constantine ile ilgili gelecek tekliflere açık olduğunu ifade etti.

  Variety'nin Youtube kanalına, vizyona girmiş olan ve gişede ilk günlerden büyük bir başarı yakalayan John Wick: Chapter 3 - Parabellum hakkında konuşan Keanu Reeves, gelen soruları yanıtladı. 2005 yılında Rachel Weisz ile başrolünde yer aldığı Constantine filmiyle ilgili de konuşan Reeves, anti-kahraman olma özelliğine sahip Constantine'i yeniden canlandırabileceğini ifade etti. Yıllarca şeytanlarla savaşan Constantine'e hayat veren Reeves röportajında, "Her zaman John Constantine'i yeniden oynamak istemişimdir. O dünyayı ve o karakteri çok seviyorum." sözlerini sarf etti.

  Francis Lawrence'ın yönetmen koltuğuna oturduğu film, John Constantine'in hikayesine odaklanıyordu. Filmin konusu ise şöyleydi: Angela Dodson, ikiz kız kardeşi Isabel’in ölümünün bir intihar olmadığını kanıtlayabilmek için özel dedektif John Constantine’den yardım ister. Ölen kadın dindar bir Katoliktir ve Angela, onun kendi canına kıymış olmasına ihtimal vermemektedir. John, şeytan avlayıp, onları ait oldukları yere gönderen, mistik güçler konusunda belirli bir ün sahibi bir kişidir. John, vaktiyle intihara teşebbüs ederek cehenneme gitmiştir. Sonra dünyaya yeniden gelerek iyi şeyler yapmak sureti ile yeniden Cennete gidebilmeyi umut etmektedir. Isabel’in ölümü vakasına baktığında John, şeytanların, insan dünyasına girmeye çalıştıklarını fark eder ve John’un onlara karşı açtığı savaş, kendisini direkt olarak İblis ile bir çelişkiye yönlendirir... Bilindiği üzere Constantine'in bir de dizisi çekilmiş ve dizinin başrolünü 

  Keanu Reeves'in vizyona girmiş olan John Wick: Chapter 3 - Parabellum filminin yanı sıra gelecek projeleri arasında Netflix filmi Always Be My Maybe, Duke Caboom'u seslendireceği Toy Story 4, 1980'li yıllarda ilk filmi çekilen Bill & Ted serisinin üçüncü filmi Bill & Ted Face The Music, dram türündeki The Starling, ralli yarışı temalı Rally Car, mini-dizi Rain ve aksiyon türündeki Past Midnight bulunuyor. Constantine devam filmiyle ilgili ise bir bilgi henüz bulunmuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Seberg Orijinal Fragman
  Görünmez Adam Altyazılı Fragman
  Küçük Şeyler Fragman (2)
  Soul Orijinal Teaser
  Güzelliğin Portresi Teaser
  Lanetli Kardeş Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Nicolas Cage, The Unbearable Weight Of Massive Talent'ta Kendi Olacak!
  HABERLER - Sanatçılar
  18 Kasım 2019 Pazartesi
  En İyi Filmleriyle Rachel McAdams!
  HABERLER - Sanatçılar
  17 Kasım 2019 Pazar
  Robert Pattinson, Neden Batman Rolünü Kabul Ettiğini Açıkladı
  HABERLER - Sanatçılar
  15 Kasım 2019 Cuma
  Robert Pattinson, Neden Batman Rolünü Kabul Ettiğini Açıkladı
  Patrick Wilson, "Aquaman 2" Hakkında Konuştu!
  HABERLER - Sanatçılar
  14 Kasım 2019 Perşembe
  Patrick Wilson, "Aquaman 2" Hakkında Konuştu!
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top