Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Lily Collins’li “Inheritance”tan İlk Kare Görücüye Çıktı!
  23 May 2019 - 21:31
  facebook Tweet

  Gerilim filmi “Inheritance”tan ilk görsel yayınlandı.

  Stuck in Love”, “Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri” ve “Love, Rosie” gibi filmlerle tanınan ve 2017 yılında “Rules Don't Apply” ile Altın Küre adaylığı elde eden genç yıldız Lily Collins‘in başrolünü üstlendiği gerilim filmi “Inheritance“tan ilk kare görücüye çıktı.

  Filmin oyuncu kadrosunda Cornetto üçlemesinin başrolü, “Star Trek” ve “Görevimiz Tehlike” serilerinin yıldızı başarılı İngiliz aktör Simon Pegg, “Gladyatör”, “Baskı” ve “Wonder Woman” filmlerinden tanıdığımız Connie Nielsen, “Gossip Girl” dizisinden hatırladığımız Chace Crawford, Netflix yapımı “Dear White People” dizisinin Reggie Green’i olarak tanıdığımız Marque Richardson ve Patrick Warburton yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Margot Robbie ve Simon Pegg’in rol aldığı 2018 yapımı “Terminal”ı yöneten Vaughn Stein üstleniyor.

  Hikaye detayları henüz tam olarak bilinmeyen “Inheritance”, zengin bir ailenin yaşamına odaklanıyor. Varlıklı ve politik güce sahip olan ailenin reisi öldüğünde, adamın eşi ve kızına şoke edici bir miras kalır. Adamdan geriye kalan bu miras, kısa süre içerisinde ailenin ve çevresindekilerin hayatının mahvolmasına neden olur. Çekimleri tamamlanan filmin vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top