Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Laurel İle Hardy"den Altyazılı Fragman
  27 May 2019 - 14:30
  facebook Tweet

  Komedi ustaları Laurel İle Hardy'nin biyografik filminden fragman yayınlandı.

  Laurel ile Hardy Altyazılı Fragman

  Başrolünü Steve Coogan ile John C. Reilly'nin paylaştığı Laurel İle Hardy filminden altyazılı fragman paylaşıldı. Jon S. Baird'in yönetmenliğini üstlendiği filmin fragmanında Hollywood'un efsanevi komedi ikilisi Laurel ve Hardy'nin geri dönüşüne tanıklık ediyoruz. 

  Dünyanın en iyi komedi ikilisi olarak bilinen Stan Laurel ve Oliver Hardy 1920’li yıllarda beraber çalışmaya başladı. Yüzü aşkın filmde birlikte rol alan ikilinin hayatının anlatıldığı filmde Steve Coogan Stan Laurel’i canlandırırken John C. Reilly ise Oliver Hardy’e hayat veriyor. 1953 yılında çıktıkları son turnenin ele alındığı filmde ikilinin kariyer yolculuklarının yanı sıra özel hayatlarına ve yaşadıkları sıkıntılara da yer veriliyor. Yurt dışındaki izleyicileriyle Stan & Ollie adıyla buluşan Laurel İle Hardy filmi John C. Reilly'ye sergilediği performans için Golden Globe adaylığı kazandırmasının yanı sıra, Jon S. Beird, Faye Ward ve Jeff Pope'a Yılın En İyi İngiliz Filmi kategorisinde, Steve Coogan'a En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde ve Mark Coulier ile Jeremy Woodhead'e En İyi Makyaj / Saç kategorisinde BAFTA adaylığı kazandırmıştı.

  Duygu yüklü olduğu kadar yüzleri güldürmeyi de başaran Laurel İle Hardy filminin oyuncu kadrosunda Philomena, 24 Hours Party People, Deli ve Dahi gibi yapımların usta oyuncusu Steve Coogan ile Chicago, Guardians of the Galaxy, Walk Hard: The Dewey Cox Story, The Lobster gibi yapımlardan hatırladığımız Oscar adayı oyuncu John C. Reilly'nin yanı sıra Shirley Henderson, Nina Arianda, Rufus JonesDanny Huston gibi isimler yer alıyor.

  Dram ve komedi türlerini harmanlayan Stan Laurel ve Oliver Hardy'nin sahnede sergiledikleri mücadeleyi konu edinecek olan Laurel İle Hardy'nin ülkemizdeki izleyicileriyle 28 Haziran 2019 tarihinde sinemalarda buluşması bekleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top