Beyazperdem
  Marvel, Keanu Reeves'i MCU'ya Katmanın Peşinde!
  20 Haz 2019 - 14:15
  facebook Tweet

  Kevin Feige, Keanu Reeves'i Marvel Sinematik Evreni'ne katmak istediğini açıkladı.

  John Wick serisinin yıldız oyuncusu Keanu Reeves hakkında Marvel'ın başındaki isim olan Kevin Feige'den açıklama geldi. Bu konuşma sırasında Reeves'in neredeyse her Marvel filmi hayata geçirilmeden önce film için düşünüldüğü ortaya çıktı.

  Avengers: Endgame'in ardından yeni bir dönemi açılan Marvel Sinematik Evreni'nde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Bilindiği üzere Marvel hayranları, Keanu Reeves'in Marvel filmlerinde yer alması için oldukça ısrarcı durumdalar. Ancak bu durumun aynı şekilde Marvel ekibi için de geçerli olduğu ortaya çıkdı. Marvel'ın başındaki isim olan Kevin Feige ile yapılan röportajda Feige, Keanu Reeves için şu sözleri sarf etti: "Keanu Reeves ile bir şeyler hakkında görüşüyoruz... Marvel'a ne zaman katılır, katılabilir mi ya da hiç katılır mı bilmiyorum. Ama bunu yapmanın doğru yolunu bulma üzerinde çözüm üretmeyi çok istiyoruz." John Wick, Matrix, Bill & Ted gibi serilerin yıldız oyuncusu olan Keanu Reeves'in nasıl bir rol ile Marvel'da karşımıza çıkacağı bilinmiyor. Ancak Marvel'ın gelecek projeleri arasında yer alan ve Richard Madden, Angelina JolieKumail Nanjiani ve Dong-seok Ma'nın yer alacağı The Eternals'da Reeves'e bir rol bulunması olası gibi görünüyor. Marvel'ın gelecek projeleri arasında The Eternals'ın yanı sıra henüz hayata geçirilip geçirilmeyeceği belli olmayan Mindy Kaling başrollü Ms. Marvel filmi, Shang-Chi bulunuyor. Ayrıca Black Widow'un geçmişine döneceğimiz bir film, Loki, Hawkeye, Scarlet Witch ve Vision'ı konu edinen diziler yolda gibi görünüyor.

  Bilindiği üzere Avengers: Endgame ile birçok kahramanımız Marvel Sinematik Evreni'ne veda etmişti. Bu kahramanlar arasında özellikle Tony Stark, Natasha Romanoff ve Captain America bulunuyordu. Ayrıca Thor'un da geleceği henüz bilinmiyor. Avengers: Endgame'de verilen ipuçlarına göre Guardians of The Galaxy ekibine katılabileceği düşünülüyor. Büyük bir hayran kitlesi olup koltukları boşalan bu kahramanların yerine Keanu Reeves için uygun bir kahramanın konulabileceği düşünülüyor. Reeves'in masasında şu anda yer alan projeler arasında Oyuncak Hikayesi 4, John Wick 4, Bill & Ted Face The Music, Rally Car, Rain ve Past Midnight bulunuyor. Marvel hakkındaki en önemli haberlerin ise Ağustos ayında düzenlenecek olan D23 Expo sırasında paylaşılacağı tahmin ediliyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • beyonder
   Marvel'in en sansasyonel ve aktif antiheroları Dr. Doom yada Namor
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Tenet Altyazılı Fragman
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Ben Affleck'in Gizli Instagram Hesabı Bulunmuş Olabilir mi?
  HABERLER - Sanatçılar
  5 Haziran 2020 Cuma
  Ridley Scott, Hala Bir Alien Filmi Çekmeyi Düşünüyor
  HABERLER - Sanatçılar
  4 Haziran 2020 Perşembe
  Matrix Serisinin Yönetmeni Lilly Wachowski, Hollywood'dan Ayrılma Nedenini Açıkladı
  HABERLER - Sanatçılar
  4 Haziran 2020 Perşembe
  Matrix Serisinin Yönetmeni Lilly Wachowski, Hollywood'dan Ayrılma Nedenini Açıkladı
  Robert Pattinson, Batman Rolünü, "Tenet"in İlk Set Gününde Almış
  HABERLER - Sanatçılar
  3 Haziran 2020 Çarşamba
  Robert Pattinson, Batman Rolünü, "Tenet"in İlk Set Gününde Almış
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top