Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Vanessa Kirby, Catwoman Olabilir!
  2 Tem 2019 - 10:00
  facebook Tweet

  Matt Reeves, Catwoman rolü için Vanessa Kirby'yi düşünüyor.

  Başarılı yönetmen Matt Reeves'in yönetmen koltuğunda yer aldığı The Batman filminde Catwoman rolü için düşünülen bir isim ortaya çıktı. Bu isim ise başarılı oyuncu Vanessa Kirby'nin olduğu iddia edildi. Prodüksiyon hazırlıklarına başlanılan filmde Selina Kyle karakterinin yer alacağı resmi olarak duyuruldu.

  Twilight, High Life, The Lost City Z, Good Time gibi yapımların yıldızı Robert Pattinson'ın başrolünde yer alacağı The Batman filminde Selina Kyle rolüne yer verileceği biliniyor. Bu rol için ise yönetmenin elinde bir oyuncu listesi bulunuyor. Bu listenin zirvesindeki isim The Crown, Mission Impossible Yansımalar, About Time, Me Before You gibi yapımlardan tanıdığımız yıldızı yükselen oyuncu Vanessa Kirby oluyor. Ancak filmi bünyesinden çıkaracak olan Warner Bros ya da yönetmen Matt Reeves henüz bu konuda resmi bir açıklama yapmadı.

  DC'nin merakla beklenen gelecek projesi The Batman'de yer alabilecek karakterler arasında The Penguin, The Riddler ve Two-Face de bulunuyor. Ancak bu karakterlerin yer alabilecek olması henüz birer dedikodudan ibaret gibi görünüyor. Bilindiği üzere Vanessa Kirby'den önce, Catwoman rolü için sürekli olarak adı geçen oyuncu Aubrey Plaza olmuştu. Önceki Batman film ve dizilerinde Catwoman karakterine hayat veren oyuncular arasında Gotham dizisi ile Camren BicondovaBatman Returns ile Michelle PfeifferCatwoman solo filmi ile Halle Berry ve  The Dark Knight Rises filmiyle Anne Hathaway olmuştu.

  The Batman filminin senaryosunu yazan Ben Affleck'in projeden ayrılmasından bugüne proje daha büyük bir heyecanla bekleniyor. Robert Pattinson'ın Batman olacak olması konusunda birçok tereddüt bulunsa da, son yılların yükselen yıldızı olarak Pattinson'a karşı beklenti de yüksek gibi görünüyor. The Batman filminin prodüksiyonuna 2019'un son aylarında ya da 2020'nin ilk aylarında başlanacak. Warner Bros ve DC işbirliğiyle hayata geçirilmesi beklenen The Batman filminin ülkemizdeki izleyicileriyle tüm dünyayla birlikte 25 Haziran 2021 tarihinde sinemalarda buluşması planlananlar arasında yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
  Black Widow Altyazılı Fragman
  Top Gun: Maverick Teaser
  Anne at 13,000 ft Fragman
  Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
   Jungle Cruise Altyazılı Fragman
  Candyman Orijinal Fragman
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Sanatçılar
  Chris Hemsworth, Sahte "Avengers: Endgame" Sürpriz Bozanı Yaymış!
  HABERLER - Sanatçılar
  8 Nisan 2020 Çarşamba
  Christoph Waltz, "Alita: Savaş Meleği"ne Devam Filmi İstiyor!
  HABERLER - Sanatçılar
  8 Nisan 2020 Çarşamba
  Kevin Smith, Hala "Moose Jaws"ı Çekmek İstiyor
  HABERLER - Sanatçılar
  8 Nisan 2020 Çarşamba
  Yeşilçam Oyuncusu Cevdet Balıkçı Hayatını Kaybetti
  HABERLER - Sanatçılar
  8 Nisan 2020 Çarşamba
  Yeşilçam Oyuncusu Cevdet Balıkçı Hayatını Kaybetti
  Larry David, Woody Allen'ın Kitabından Sonra Masum Olduğunu Düşüneceğimizi Söylüyor
  HABERLER - Sanatçılar
  7 Nisan 2020 Salı
  Larry David, Woody Allen'ın Kitabından Sonra Masum Olduğunu Düşüneceğimizi Söylüyor
  Film Haberleri Sanatçılar
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top