Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Big Lebowski" Spin-Off'u "The Jesus Rolls" Vizyon Tarihi Belli Oldu
  9 Tem 2019 - 08:15
  facebook Tweet

  The Jesus Rolls'dan yeni bilgiler paylaşıldı.

  Usta oyuncu John Turturro'nun başrolünde yer alacağı The Big Lebowski spin-off projesi Going Places hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Öncelikle filmin adının değiştiği ve "The Jesus Rolls" olduğu resmi olarak duyuruldu. Jesus Quintana'nın maceralarının anlatılacağı filmin vizyon tarihi de belli oldu.

  Jeff Bridges'ın başrolünde yer aldığı The Big Lebowski'nin spin-off filmi çekiliyor. Big Lebowski'de tanıdığımız Jesus Quintana karakterinin maceraları yeni bir filme taşınıyor. Bilindiği üzere Jesus Quintana karakteri, Big Lebowski'de en sıradışı karakterlerden birisi olarak göze çarpıyordu. Rahatsız edici olduğu kadar, izleyicilerin beğenisini de kazanmayı başarmıştı. Dude ve Walter'ın bowling maçındaki amansız rakibi olarak tanıdığımız Quintana'yı odağına alarak geçmişten gelen konuları günümüze taşıyacak olan yeni filmde bu kez Jesus Quintana, silahlı bir berbere çatar ve başına iş alır. Bunun ardından yine hukuktan, berberden ve tüm toplumdan kaçış süreci başlayacaktır.

  The Jesus Rolls filminin vizyon tarihi olarak 2020 yılının ilk ayları verildi. Ancak hangi ay olduğu henüz söylenenler arasında bulunmuyor. Film Barton FinkFading GigoloO Brother Where Art ThouQuiz ShowThe Night of gibi yapımların usta oyuncusu John Turturro tarafından yazılıp yönetilecek. The Jesus Rolls'un eski adının Going Places olmasının nedeni, 1974 yılında izleyicileriyle buluşan aynı isimli filmin yeniden çekimi olacak olmasıydı. Filmin oyuncu kadrosunda Turturro'nun yanı sıra  Susan SarandonBobby CannavaleAudrey Tautou, Gloria Rauben, Pete Davidson gibi isimler yer alıyor. The Big Lebowski'de Jesus Quintana karakterine eşlik eden oyuncular arasında Jeff Bridges, Steve Buscemi ve John Goodman bulunuyordu. Steve Buscemi'nin karakterinin filmde öldüğü biliniyor. Ancak diğer isimlerin filmde yer alacağıyla ilgili henüz hiçbir bilgi yok .Bilindiği üzere 1998 yapımı olan The Big Lebowski filmi geçtiğimiz yıl devamı çekileceğinin sanılmasıyla olay yaratmıştı. Ancak bu bir yanlış anlaşılmadan ibaret olup The Big Lebowski devam filminden yayınlandığı sanılan görüntülerin bir reklam filmine ait olduğu ortaya çıkmıştı. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
  En Popüler Fragmanlar
   The French Dispatch Fragman
  Acı Kiraz Fragman
  Run Fragman
  Görünmez Adam Altyazılı Teaser (2)
  Dream Horse Fragman
  9 Kere Leyla Teaser
  Yeni çıkan tüm fragmanlar
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  Steven Spielberg, Indiana Jones 5'i Yönetmeyecek!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  26 Şubat 2020 Çarşamba
  Macaulay Culkin, "American Horror Story"nin 10. Sezon Kadrosuna Katıldı!
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  26 Şubat 2020 Çarşamba
  Chris Evans, ‘Little Shop Of Horrors’un Yeniden Çevriminde Rol Alabilir
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  24 Şubat 2020 Pazartesi
  Kumail Nanjiani Politik Gerilim "The Independent"ın Başrolünde
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  22 Şubat 2020 Cumartesi
  Kumail Nanjiani Politik Gerilim "The Independent"ın Başrolünde
  Anthony Hopkins, Mike Tyson'ın Antrenörünü Canlandıracak
  HABERLER - Yapım Aşamasında
  21 Şubat 2020 Cuma
  Anthony Hopkins, Mike Tyson'ın Antrenörünü Canlandıracak
  Film Haberleri Yapım Aşamasında
  En Çok Beklenen Filmler
  Tüm beklenen filmler
  Back to Top