Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "O Bölüm 2"den Ürkütücü Bir Poster Var
  17 Tem 2019 - 20:07
  facebook Tweet

  Merakla beklenen korku filmi "O Bölüm 2"den yeni poster yayınlandı.

  Merakla beklenen devam filmi O Bölüm 2'den yeni poster geldi. Stephen King roman uyarlamasının devam filmi "O Bölüm 2"nin gelen yeni posterinde ikonik şeytani palyaço Pennywise'ı görüyoruz. Posterin ürkütücü mesajı ise; "Sona eriyor."

  Merakla beklenen devam filminin başrollerinde de iddialı isimler var. En son olarak X-Men: Dark Phoenix'te karşımıza çıkan, Zero Dark Thirty ve Duyguların Rengi filmlerindeki performansıyla 2 kere Oscar adaylığı kazanan ve ilk filmdeki Beverly karakterine hayat verecek olan Jessica Chastain; X-Men filmlerinin Professor Charles Xavier'ı olarak tanınan ve ilk filmdeki Bill karakterine hayat verecek olan BAFTA ödüllü yakışıklı oyuncu James McAvoy; çocukların kaybolmasına neden olan Pennywise yaratığını canlandıran Bill Skarsgard; Saturday Night Live ve komedi filmlerinde canlandırdığı birçok rolle bilinen ve Richie rolünde izleyeceğimiz Bill Hader; Adrian isimli bir karaktere hayat verecek olan başarılı Fransız oyuncu ve yönetmen Xavier Dolan; bağımsız korku filmlerinden tanıdığımız ve Eddie olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan James Ransone ve Ben olarak izleyeceğimiz Jay Ryan gibi isimler yer alıyor.

  Yılın en merak edilen devam filmi, ilk filmden tam 27 yıl sonrasını konu edinecek. Tüm karakterlerin 27 yıl yaşlanmış halini izleyeceğimiz yeni filmde Pennywise'ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinler bir kez daha şeytani palyaço ile karşı karşıya gelecek. Ancak yıllar sonra bir araya gelen ekibin birbirlerini yeniden tanımaları da zor bir aşama olacak. Artık evli bir adam olan Bill ve sevgilisinden şiddet gören Beverly başta olmak üzere, tanıştıklarından bambaşka hayatlar yaşayan eski arkadaşlar, bir kez daha el ele vermek zorunda kalacak...

  Kadrodaki yıldız isimlere Bill'in eşi olarak "The Son" ile hatırlanan Jess Weixler, zorba ve psikopat bir ergen olan Henry Bowers'ın yetişkin versiyonu olarak Altered Carbon ile ünlenen Teach Grant'in eşlik edeceği filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha başarılı yönetmen Andy Muschietti oturuyor. Merakla beklenen devam filmi 13 Eylül 2019 tarihinde sinemalarımızda seyircileriyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top