Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Yeni Wolverine'i Taron Egerton mı Canlandıracak?
  17 Tem 2019 - 20:45
  facebook Tweet

  Mutant aleminin sevilen karakteri Wolverine'i canlandırması için düşünülen ismin Taron Egerton olduğu iddia ediliyor.

  Yeni Wolverine'imiz yakışıklı oyuncu Taron Egerton mı olacak? 2000 yılında vizyona giren ilk X-Men filminden bu yana Hugh Jackman tarafından canlandırılan ve adeta oyuncuyla bütünleşen Wolverine karakteri, beyaz perdedeki son macerasını En İyi Senaryo dalında Oscar adaylığı kazanarak ilk kez bir süper kahraman filmini ana Oscar kategorilerinden birine sokmayı başaran Logan: Wolverine filmiyle yaşamıştı.Eleştirmenlerin ve izleyicilerin büyük beğenisini kazanan film, Hugh Jackman'ın karakteri son kez canlandırdığı film olmuştu. Jackman'ın rolden ayrılmasıyla birlikte mutant dünyasının en sevilen karakterlerinden biri olan Wolverine'i şimdi kimin canlandıracağı sorusu yankılanmaya başladı. Harry Potter serisinin yıldız oyuncusu Daniel Radcliffe'ten yakışıklı oyuncu Tom Hardy'e kadar pek çok isim karakterin yeni temsilcisi olarak anılsa da hiçbir dedikodu gerçek hayatta karşılık bulmadı. En azından şu ana kadar...

  Son olarak büyük beğeni toplayan Elton John biyografisi Rocketman ile seyirci karşısına çıkan Taron Egerton bu durumu değiştirecek olan kişi olabilir. Başarılı oyuncunun ismi daha önce anonim kaynaklardan Wolverine rolü hakkında geçmiş olsa da Marvel'a yakın bir kaynaktan hiç haber gelmemişti. Ancak ünlü çizgi roman yazarı Mark Millar'ın sosyal medyada yaptığı paylaşıma göre Wolverine'in yeni beyaz perde temsilcisi Taron Egerton olacak. Kingsman serisinin genç Eggsy'si olarak da seyircilerin aklında yer eden Egerton'dan henüz konuya dair bir açıklama gelmedi.

  Stüdyonun en çok satan grafik romanlarından ikisini yaratan Millar'ın Marvel ile çok güçlü bir bağlantısı olduğu düşünülürse ortaya çıkan anonim dedikodulardan daha güçlü bir kaynak olduğunu varsayabiliriz. 

  Yakın zamanda Egerton Wolverine rolünün kendisine verildiğine dair çıkan dedikodular hakkında Heart FM'e açıklama yapmıştı. Konu hakkındaki dedikodulara; "Bildiğim kadarıyla hepsi asılsız dedikodular. Yeterince tedirgin edici olup olmadığımı bilmiyorum. Yani, Marvel’deki insanlar benim öyle olduğumu düşünürlerse harika, başlamaya hazırım. Ama bence daha iyi adaylar var. Yine de o dünyada bir yerlere dahil olmayı çok isterim." diye cevap vermişti.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top