Filmleri oyla!
Beyazperdem
  "Aşk Tesadüfleri Sever 2" Çekimleri Başladı!
  22 Tem 2019 - 09:00
  facebook Tweet

  Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmiyle ilgili yeni detaylar geldi.

  Başrolünde  Mehmet GünsürBelçim Bilgin'in yer aldığı Aşk Tesadüfleri Sever filmine yıllar sonra devam filmi çekiliyor. Romantik dram türünde olan ve Ömer Faruk Sorak yönetmenliğindeki Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin çekimlerine başlandığı ise resmi olarak duyuruldu.

  Çocukluk arkadaşlarının yıllar sonra bir araya gelerek romantik olduğu kadar dramatik bir hikayeye ortak olmalarını konu edinen Aşk Tesadüfleri Sever filmine devam halkası geliyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin oyuncu kadrosunda bu kez son olarak Bizim Hikaye dizisinde izleme şansı yakaladığımız güzel oyuncu Nesrin Cavadzade; 8. Gün, İyi Oyun, Güllerin Savaşı gibi yapımlardan tanıdığımız Yiğit Kirazcı; Elif Doğan ve Söz ve Kötü Çocuk'tan hatırladığımız Aytaç Şaşmaz yer alıyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde bir kez daha tesadüflerle dolu romantik bir hikayeye ortak olacağız. Gerçek bir hikayeye dayanan film, izleyicisini 1960'lı yıllara bir yolculuğa çıkaracak. 21 Temmuz tarihinde çekimlerine başlanan filmi izleyicileriyle buluşturmayı CGV Mars üstlenecek.

  Filmin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak bu kez İpek Sorak ile birlikte yapıyor. Yıllardır gündemde olan devam filmi projesinin senaryosu Nuran Evren Şit tarafından kaleme alındı. Beş yıldır üzerinde çalışılan Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin oyuncu kadrosunda ayrıca birçok sürpriz isme de yer verileceği belirtiliyor. Filmin konusu henüz bilinmiyor. Ancak ilk filmin konusu şöyleydi: Çocuklukları ve gençliklerinde yolları Ankara'da kesişen ve 2010 yılında İstanbul'da tekrar karşılaşan Özgür ve Deniz'in kendilerini engellerle dolu bir aşk macerası içinde buldukları hayatlarına odaklanıyor. Hem geriye dönüşlerle ikilinin geçmiş hayatlarını izlerken, hem de bir yandan Türkiye’nin 70’li, 80’li, 90’lı ve 2000’li yıllarında gezerek, dönemin unutulmaya yüz tutmuş popüler kültür öğeleri, müzikleri, yaşam biçimleri filmin nostaljik yönünü tamamlıyor.

  Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin izleyicileriyle 2020 yılının Ocak ayında sinemalarda buluşacağı planlananlar arasında yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top